Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak a szerelemnek biztos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a szerelemnek biztos jelei, amik ha nincsenek meg, nem vagy szerelmes? Ha igen, mik?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Pl rá gondolsz rengeteget, vagy folyamatosan. Hiányzik, vágysz az érintésére, a hangjára, a beszélgetésre, találkoznál vele. De általában ha már magadban azon gondolkozd hogy szerelmes vagy e belé akkor az is egy jel hogy valószínű.
2020. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus könyv feeling leírás.

Amikor meglátod, akkor boldogabb leszel.

Tényleg gyorsabban ver a szíved a közelében. Izgatott vagy.

2020. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha szerelmes leszel, fogod tudni, az biztos!!! Kérdezés nélkül is.
2020. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam már és szerintem is felismerhető, mégis ahány ember, annyiféleképpen írja le ezt az érzést. Csak kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek.
2020. jan. 3. 16:56
 5/5 anonim válasza:
Hát nálam ha az egyénnél működik a barátság, megkapó a személyisége, látok közös jövőképet, úgy érzem lehet vele tervezni, akkor van az hogy vonző legyen számomra, amíg ennyire nem ismerem addig legfeljebb csak szexuális vágyról beszélhetek. De valakinek már az is szerelem. Ez az én véleményem. 34/F
2020. jan. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!