Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti szeretitek azokat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek azokat a lányokat akik nehéz esetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2020. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy nehéz eset?
2020. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi az a nehéz eset.
2020. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Én az vagyok és utálnak.
2020. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Arra értem hogy mondjuk nehéz megszerezni, nem adja könnyen magát
2020. jan. 3. 15:56
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem fekszik össze bárkivel pár nap utan azt szeretem,azt is ha küzdeni kell érte,de van egy határ. Ha hónapokon keresztül csak húzza az agyam egy lány,akkor ne csodalkozzon,hogy egyszercsak megunom a próbálkozást és hagyom a francba.

Viszont látom hogy van eredménye a próbalkozásaimnak,egyre közelebb kerülünk egymashoz,akkor szeretek akár egy hónapig is udvarolni a lánynak:)

2020. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert ha túl nehéz eset vagy, akkor elköszönök szépen és ráírok vmelyik dögös bnődre, aki tőled sokkal szebb, hagy egyena fene, hogy ezt meg hogy, hát így... lehet itt játszadozni, szóval legyél könnyebb vérű ;)
2020. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek küzdeni egy lányért, szóval igen nekem bejönnek?
2020. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ez nagyon relatív. Ha egy fiú tényleg oda meg vissza van egy csajért, képes tovább menni a megszokottnál. Nyilván a csaj se húzhatja az agyát a véksőkig. Eleinte érdemes csak apránként engedni. Én pl eleinte nem engedek senkit a magánszférámba. Ettől függetlenül érdemes adni apró jeleket, hogy tudja a fiú, van értelme. Az én vőlegényem például ezt szerette bennem, hogy szépen fokozatosan történtek a dolgok és mindig kicsivel többet adtam magamból. Több, mint 3 éve vagyunk együtt és még most is ki tud hozni belőlem csomó új dolgot. Szóval szerintem két összeillő embernél nagyon jól működik a dolog. Nem baj, ha picit kéreted magad, de ne vidd túlzásba és apró jelét mindig add annak, hogy van értelme udvarolni, mert különben egy idő után lelép. De vannak olyan férfiak is, akiknek meg kell adni a kezdő lökést. Ehhez olyan habitusú nő is kell.
2020. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Ket fele kepp szeretem oket:


1: Tisztelem, hogy nem ribok, es megtiszteltetes, ha nekem adjak magukat.


2: Szeretem, mert kihívás, siker elmenyt ad, ha megfektetem. Legtobb pont ezert csak pontosan addig a percig erdekel.


Szoval erdemes atgondolni, hogy mennyire jo nehez esetnek lenni. Vagy epp mennyire kell neheznek lenni.


Aki nagyra van magaval, hogy na en nehez eset vagyok, jokislany, ugyse fektetsz meg, nem fektet meg akárki, azt kb olyan 4-6odik talalkozasra mar kibeszelem a bugyijabol csakazert is, es van hogy meg jol is esik lekoptatni utana, ha mar ilyen nehez esetnek hitte magát vagy direkt nehezitett.


Aki meg jatsza az eszet es par honap alatt sem lehet megfektetni es direkt nehez eseteskedik az szaradjon ki akkor, kell a fenenek :D


Könnyű eset csajokbol meg aki tul könnyű az nem erdekel, aki minden randi nelkul lefekszik velem, foleg elso este, az mar nem kell nalam aludjon.


Valahogy aranykozeput kell. Nem huzni az agyat a masiknak, csak epl azert "huzni az idot" kicsit, amig megtudod hogy komolyak e a szandekai. Nem ilyen v olyan esetnek kell lenni.

Ha egyejszakas akarsz legyen, ha komolyat akkor meg ne nehezeseteskedj, hanem tudd meg mit akar a masik. Ha komolyat, akkor tokmindegy mikor kap meg, veled lesz. Pl volt olyan lany akivel 3 heten keresztul minden nap telefonáltunk 3 orat, nagy volt a tavolsag, es elso talalkozon lefekudtuk este, persze egesz nap egyutt voltunk es jol ereztuk magunkat. Es egy evig jartunk ezutan. Szóval erted. Nem mindegy, hogy buliból random hazaviszem v tinderrol vagy pedig erzelmekkel.

Hosszu tavnal ugyan ez, tokmindegy hogy 1 hobao v fel ev utan fekszel le vkivel ha csak meg akart dugni, ki fogja varni.


23/F

2020. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!