Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat 14-16 évesen?

Figyelt kérdés
190 km a távolság

2020. jan. 2. 18:26
 1/7 Titkos Tamás válasza:
szerintem nem, főleg ha nem is találkoztok. És ilyen korban sokkal jellemzőbb a félrehajlás.
2020. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat ritkán működik, pláne ebben a korban. Ha ritkán tudtok csak találkozni, akkor én nem sok esélyt látok rá.
2020. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
esélytelen én már beleestem ebbe a "csapdába"
2020. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem nem. Kivéve ha nem tudtok legalább 2-3 hetente talalkozni. De gondolom ez nem megoldható.
2020. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én és a párom között 350 km távolság van

Több mint 2 hónapja vagyunk együtt és változó hogy találkozunk.

Igaz nem könnyű de ez akár erősítheti a kapcsolatotokat .

Én 17/L a párom 24/F szóval semmi sem lehetetlen😉

Rajtatok múlik minden

2020. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rövid leírás után csak annyit mondhatok itt is, mint egy hasonló kérdés alatt: Nem működhet, főleg ebben a korban. Az 5. válaszoló viszont egy jó ellenpélda, ha nekik sikerül, lehetnek itt is "csodák".
2020. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális-e még, de jómagam is távkapcsolatban élek, és hát amit eddig megtapasztaltam, hogy nagyon sok kitartás és türelem kell hozzá, azt jobb, ha tudod, hogy nem lesz könnyű, na meg hát ilyen korban így is van annyi dolog, ami megnehezítheti ennek a fenntartását (suli, tanulás, család, útiköltség stb.)

De egy biztos: Ha tényleg komolyan gondoljátok és mindkettőtökben meg lesz az igyekezet is és a kitartás, akkor hidd el, nem lesz baj :)

Kb. 200 km pedig nem a világ vége, busszal/vonattal kb. 2-3 óra alatt eljuthattok egymáshoz akár 2 hetente is hétvégén, vagy nem tudom. Ezt nektek kell kitalálni.

Én és a párom között több, mint 500 km van, így nekünk döcögősebb a találkozás, szóval ti szerencsésebb helyzetben vagyok.

Én azt mondom, egy próbát megér, ha tényleg komoly a szándekotok egymással.

Minden jót!

2020. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!