Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebbôl lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbôl lehet valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problemam, hogy szilveszterkor eleg kozel kerultem egy lanyhoz. Eloszor tancoltunk aztan mikor mar mindenki elment aludni, full random bementem abba szobaba, ahol o fekudt, igy hirtelen mar nem emlekszem miert (de biztos vagyok benne, hogy nem miatta). Azt hiszem megkerdezte, hogy mit keresek, es a kovetkezo emlekem mar az, hogy egymassal smarolunk az agyon, nem reszletezem nem ez a lenyeg.


Ez igy ment egeszen reggelig, amikor beduborgott az egyik legjobb baratnoje, hogy mikor mennek mar (fel setunt neki szereny szemelyem). Aztan utanna semmi, ugy voltam, hogy jol ereztuk magunkat ennyi. Viszont kesobb mikor koszontek el ahogy ram nezett nem birom elfelejteni. Ott helyben megismeteltem volna a hajnalit, de mar indultak haza, meg amugy is a tobbiek errol nem tudtak (szerintem azota se), es nem is akartam hogy tudjanak, hagy maradjon meg ez csak nekunk kettonknek.


Nem akarom az idotoket rabolni ezert leroviditem. Szerintetek most csak azert vagyodom ezutan a lany utan, mert egy kellemes emlek kot ossze minket, vagy esetleg mert belezugtam? Lehet kicsit zavaros volt, de remelem tudtok nekem segiteni, hogy mi tevo legyek. Hivjam el randira? Esetleg hagyjam meg, hogy megmaradjon szep emleknek?


(bocs, tudom kicsit zavaros lett, de most megint kicsit felvillanyozodtam es a szovegalkotas amugy se erossegem:D) Koszonom elore is a valaszokat! 17f



2020. jan. 3. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasás alapján mindkettő lehet(vagyis belezúgtál, mert egy férfi embernek elég hozzá 1-2 másodperc, de az is lehet, hogy csak azért érzed ezt, mert ez új dolog volt), de nyugodj meg, aztán gondolkodj el rajta, hogy a kettő közül melyik, de szerintem mindenképp keresd őt.
2020. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A lányok tekintete elárulja, ha tetszik nekik egy fiú. Ilyenkor másképp néznek a szimpatikus fiúra, amit ők megérezhetnek. Lehet, hogy te is ennek voltál tanúja és ezért foghatott meg a tekintete. Nem tudom, nem voltam ott. De nem értem, mit gondolkodsz még? Keresd meg, próbáld meg, mi lehet belőle! Aztán lesz, ami lesz! Vannak lányok, akik szeretik kéretni magukat kicsit, a finom koppintás ne tántorítson el! Ha több alkalommal is koppint, akkor viszont valószínűleg nem tetszel neki. De a leírtak alapján ezt nem gondolnám.
2020. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Atgondoltam es mindenfelekeppen megprobalom, mert hihetetlen tunderi a lany. Max nemet mond, tulelem. Majd megirom mi lett a vege. (ment a zold kez mindkettotoknek kiralyok vagytok)
2020. jan. 5. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!