Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nekem már régóta bejön, de persze erről ő nem tud, október óta elég ingadozó a beszelgetésünk. Mindig van egy pont amikor rengeteget beszélünk de aztán abbamarad. Na most épp rengeteget beszélünk december 18.a ota és annyira úgy érzem hogy megtalaltam a másik felem, jó ez ilyen túlzás de ilyen jól meg egyik fiúval sem jöttem ki. Tegnap amikor ilyen bitmoji matricákat küldtünk ilyen szivsseket is küldött még mondtam hogy nemtudok jegkorizni és mondta hogy akkor majd el együnk, meg elkoszonni is ilyen puszit küldő bitmojival koszont el, aztán ma közli velem hogy milyen csajt fuzoget és nem értem hogy akkor köztünk mi van. Oké hogy barátok de akkor miért érzem úgy sokszor hogy ez több mint szimpla barátság? Nemtudom mit kéne tennem, felejtsem el hogy érzek iránta valamit, vagy remenykedjek hogy lesz ebből valami, vagy szerintetek mit tegyek?


17L


2020. jan. 3. 01:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj az autocorrect miatt rengeteg hiba van benne, de remélem így is érthető
2020. jan. 3. 01:43
 2/6 anonim válasza:
Szerintem egyenesen és őszintén kérdezz rá hogy:”Akkor csak barátság, vagy van más is?” (Nyilván a te szavaiddal)
2020. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ehhez sajnos nem vagyok elég merész
2020. jan. 3. 01:47
 4/6 anonim válasza:
49%
Hát figyi akkor kezdj el távolság tartó lenni, tényleg csak barátként kezelni. Esetleg egy kicsit váratni a válasszal és hogyha ő is másképp kezd viselkedni. Hanyagol, nem küld szívet akkor szerintem csak barát...
2020. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos az, ahogy gondoljatok ;)

Lehet direkt csinalja, mintha valakit fuzne, kozbe pedig nem is, higy minel jobban rahajts.

Vagy ha nem szoszerint igy irta, higy ezt meg azt a csajt fuzi, akkor lehet kozben meg radgondol, es ilyen aprobb "jelek" akarnak ezek lenni

Nem kell egybol a legrosszabbra gondolni.

Probald meg, hogy picit megprobalsz jobban belelatni

2020. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neem az tuti hogy nem én vagyok mert mozit terveznek a csajjal
2020. jan. 3. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!