Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor szerintetek mi van?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor szerintetek mi van? Hogy fogjam ezt fel.

Figyelt kérdés

Szóval, Egerben van egy nagy wellness hotel amit a szüleim imádnak és mindig oda megyünk kikapcsolódni. Picit már unom, de nem panaszkodom mert az is lehetne hogy sehova nem megyünk, és van olyan ember aki életében nem “utazott még el”. Szóval múlt nyáron, 2019 nyarán, ismét ott üdültünk a családommal. Mikor a medence mellett egyedül ülve megláttam egy nagyon szép lányt úszni. Eszembe jutott hogy ez milyen filmbe illő, majd lefutott előttem a dirty dancing velünk kettőnkkel. Nyílván csak én lehetek ilyen béna, ne mindegy, lebuktam ahogy stíröltem. Gyorsan elkaptam a tekintetem, és próbáltam azt tettetni hogy olvasok. Láttam hogy kijön a medencéből és a mellettem levő nyugágyra feküdt. Nem nézett rám csak elkezdett hozzám beszélni. Bemutatkozott, és kérdezte hogy nincs-e kedvem letiplizni innen a nyugger tanyáról (elnézést a tisztelendő koruaktól és mindenki mástól). Felvitt az ott levő domb tetejére, mert azt hitte újat mutat, de pontosan jól ismertem a helyet. Elkezdtünk beszélgetni és nagyon megtaláltuk a hangot, de sajnos ebéd volt és mennünk kellett, de megbeszéltük hogy mikor találkozunk ugyan ott. 3-4 nap alatt románc lett, és egyik ilyen titkos találkozónkon elkezdett engem húzni hogy menjünk fel a szüleivel közös szobába, ő úgy sem fognak a szülei feljönni kiakasztjuk a ne zavarj táblát és nem lesz semmi gáz. Felmentünk, gyorsan átöltözött aztán pedig leültünk az ágyára és dumálni kezdtünk, majd elkezdtem cirógatni a karját, amit nagyon élvezett, majd megcsókoltam és így szépen lassan haladtunk a szeretkezés felé, de nem ellenkezett. Majd mikor már csak hozzám bújva feküdt bejöttek a szülei. Mivel a “szoba” elkülöníthető volt próbáltunk úgy tenni mintha nem léteznénk, majd mikor a szülei kimentek elkezdtünk nevetni. Felöltöztünk és megbeszéltük hogy 10 perc múlva a jakuzzinál találkozunk. Stb. Tényleg kész “nyári kaland” lett belőle. Az elkövetkező 2 hét alatt még 5ször szeretkeztünk de nagyon sokat csókolóztunk, fürödtünk együtt. Olyanok voltunk tényleg mint egy “filmes pár”. Aztán sajnos menniük kellett, könnyes búcsút vettünk de a a köntösöm zsebébe amíg csókolóztunk egy levelet dugott, azért is hogy legyen mihez kötnöm az emléket, és hogy majd felvegyem vele a kapcsolatot.

Most a téli szünetben a szüleim elutaztak Egerbe én pedig otthon maradtam. Felhívtam és órákat beszélgettünk. Elpöttyintette hogy jó lenne találkozni én pedig mondtam hogy szerintem is. Megbeszéltünk egyet ahol találkoztunk és minden nyáron érzett dolog újra a felszínre jött. És ő pedig hozott nekem egy ajándékot. Mondta hogy mindig pici kora óta naplót ír, és rajzol hozzá. Adott nekem egy szép füzetet aminek az első pár oldalára kiírta azt amit a nyaralás alatt írt és rajzolt, majd azt mondta reméli a füzet egyszer betelik. Ez arra utalt hogy szeretne közös jövőt? Hogy vigyem ezt a dolgot komolyabbra? Most mit csináljak? Kérlek segítsetek!

17 F

És légyszi az olyan kommentekkel hogy tuti könyvből/ filmből van kíméljetek. Mert tényleg sokra hasonlít maga a nyári kaland dolog, de ez a mi kalandunk.



2020. jan. 3. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Ez. Olyan mintha valami filmajánló lenne. 😃 Szerintem mindenképp akar a lány folytatást. Lehet hogy eleinte megmaradna a ,,néha találkozó" dolognál, de a későbbiekben ki tudja?🤷😃 Ilyenkor én arra szoktam gondolni hogy ,,csak menj az árral". Hagyd hogy a dolgok maguktól pörögjenek. Sok sikert a továbbiakban! 😇
2020. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azért mostmár kezdek igen csak izgulni emiatt a “sodródás” miatt
2020. jan. 3. 09:06
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ne úgy fogd fel, mint egy vérre menő játszmát, ahol ha elveszíted a lányt, meghalsz. Eltudom képzelni, hogy mi játszódhat most le bennetek érzelem ügyileg, és kívánom a legjobbakat, remélem sokáig boldogítjátok egymást, ettől függetlenül viszont lássuk be, hogy nagyon fiatalok vagytok még. Élvezd, hogy együtt vagytok, cselekedj érzéseid és legjobb belátásaid szerint, szeresd és becsüld a lányt, és a legfontosabb, hogy add önmagad, aztán majd meglátjátok. Ha adódik alkalom találkozni és hasonló, hát hajrá. :D
2020. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez a tipikus giccs kategoria...kamu ez😂
2020. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az...
2020. jan. 3. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:
A Saliris Resortról van szó? Én is oda járok velem is volt ilyen és ott azért nem ilyen könnyen kaphatóak a csajok, de ám persze sztem csak hianyzik neki a baratsag extrakkal kapcsi ;) fogadd el az ajánlatát írj a filuzetbev tedd le a jogsit és vidd vissza te a Saliris resortba én így csinaltam ;)
2020. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak egyet mondok: el ne szalaszd a lehetőséget különben akár életed végéig bánni fogod, hogy tétováztál
2020. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!