Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezem vissza a kiszemeltem?

Figyelt kérdés
Szóval elejinte szerintem én is bejöttem neki de aztán és folyton hívtam telefonon és mikor felvette akor kérded valamit röhögve rányomtam a telefont nagyon sokat irtam neki de ő soha nem tiltott le és ezért is furcsa ha ő annyira nem nyit felém és utalja ha hivom miért nem tilt le aztán mondtam neki egy nagyon csúnya dolgot és erre az összes haverje kioltot engem a tesom pedig nagyon csúnya dolgokat mondot neki,hogy miert nem mondja meg nekem ,hogy hagyam már békén és a legjobb barátom és megirta neki,hogy én szerelmes vagyok belé és ezt is csak megnézte elmondtam neki az érzéseim ès arra se mondot semmit Kérlek ha valaki tud valamit segítsen én nagyon szeretem azt a fiút!!!

2020. jan. 4. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Tehát oltogattad, miközben szereted?

Hm.

2020. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!