Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha kiírok instagramra a képem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírok instagramra a képem alá egy idézetet, és odarakom utána annak a fiúnak a monogramját akibe szerelmes vagyok, akkor azt tudni fogják? A többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval ha felrakok egy képet és odaírok alá egy idézetet, és mondjuk az idézet után odaírok annyit, hogy P.H. (ez a monogramja), akkor abból rájönnek, hogy róla szól az idézet is? Nem lehet, hogy csak azt hiszik majd, hogy ez annak az embernek, vagy dolognak a monogramja aki kitalálta az idézetet vagy amiből az idézet van (pl.film, sorozat)?

A fiú már tudja, hogy szerelmes vagyok belé, de rajta kívül egyik osztálytársam se tudja, és nem akarom, hogy ők megtudják. Rájöhetnek ebből?



2020. jan. 5. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod hogy valamit más megtudjon, akkor azt ne terjeszd nyilvánosan, sejtetve sem, mert valaki majd úgyis kitalálja vagy következteti. Elég gyerekes dolog, hogy lássa mindenki, de ne tudja mi az. Ha magánügy, akkor maradjon magánügy.
2020. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én rájönnék. Ne írd ki. A szerelmednek mondd, hogy szereted, ne írd ki másoknak. Nem is értem.
2020. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, de ha nem akarod hogy bárki megtudja, tényleg ne írd már oda! Csak ha ez a célod
2020. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, nem írom oda. Köszi a válaszokat!
2020. jan. 5. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!