Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém az egyik osztálytársam de én nagyon nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Új suliba kerültem. És egyre gyanusabb,hogy szerelmes belém egy lány. Nagyon furcsa dolgokkal ír rám,és éjjel-nappal zaklat. Instán,messengeren is. És ilyen szerelmes képeket küldd. Én mindig is az a fiú voltam,akinek voltak és vanak is lány barátai,hisz nekem létezik a fiú-lány barátság. De ez a lány többet akar. Suliban is követ meg minden. Mit tegyek,mit csináljak? Nagyon jókat szoktunk beszélgetni,és nem akarok összeveszni vele. Mert eleve új iskola meg ilyenek... Segítsetek! Köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 5. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki, őszintén, hogy nem tetszik Neked. Ne húzd a dolgot, mindkettőtöknek jobb
2020. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedvesen közlöd vele az igazságot, nem lehet nagy baj (kivéve, ha lány sértődős). Mondd meg neki, hogy te csak barátként tekintesz rá, és hogy kedveled meg minden, de nem úgy. Remélhetőleg meg fogja érteni.
2020. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki h te nem és házi nyulra nem lövünk mert ha szakítotok előbb utóbb fogtok, akkor kerulgethetitek egymast tapasztalat :/
2020. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,zöld kéz ment Mindenkinek!! 😊
2020. jan. 6. 16:56
 5/5 anonim válasza:
az a baj hogy,ha valaki szerelmes nem viseli el a vissza utasítást,mert a vissza utasítás számára olyan mint ha a szívét ki tépnéd ,ezzel úgy érzi hogy senkinek se kell és depresszióba esik és lehet hogy öngyilkos is lesz,vigyázz kinek mondassz nemet,én mondtam már egy lánynak hogy ne haragudjon de nekem nem tetszik és nem szeretnék barátságnál többet ,most a pszihiátrián van mert megpróbálta megölni magát egy jópárszor.
2021. febr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!