Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Mennyire szeretitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire szeretitek a kövér pasikat? Illetve mi az a pont, amin túl már sok?

Figyelt kérdés
Nem a 95kg-os "kövérekre" kell gondolni ezalatt:)

2020. jan. 9. 10:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Aki magas (mondjuk 190 cm körül, vagy több), meg duci, de van egy jó kis férfias kiállása, meg aranyos, az nekem jöhet, olyan 150 kg-ig maximum. Jó őket ölelgetni :D de amúgy nem ők az ideáljaim, viszont van 1-2 aki megfog :D
2020. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudnék elszakadni attól, hogy folyton aggódom az egészségéért és hogy nem tud azokon a programokon részt venni, amiket én szeretek (a mostani párommal nagyon sokat járunk erdőben). Szóval nem a kinézet miatt, de nekem nem lenne ideális pár egy kövér ember.
2020. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi a sok. Nem lehet a számok alapján megállapítani. Volt 110 kg körüli barátom, de egyáltalán nem volt kövér. Magas volt, 2 méter, sportolt, izmos volt, semmi háj nem volt rajta.

Van, aki meg 80 kilóval is hájas.

Én a szélsőségeket nem szeretem. Nem szempont nálam a tökéletes test, a kockahas, stb. Legyen normális testalkata, nem zavar egy kis túlsúly sem. De ne legyen lógó hájas kövér. De betegesen sovány sem.

2020. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon.
2020. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%
Nincs olyan hogy túl sok, ha kövér férfiakról van szó <3
2020. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A kifejezetten kövéreket nem szeretem, de egy kis pocak vagy némi túlsúly nem probléma. Ami nekem már túl sok, az az, amikor lóg a mellük. Azt sajnos nem tudom vonzónak találni, bárhogy igyekszem.
2020. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem különösebben zavart, hogy a párom anno 130 kiló felett volt, amikor találkoztunk, de nem emiatt jöttem vele össze. Az viszont nagyon aggasztott, hogy egyre romlott az egészsége. Ha nem csapok akkor patáliát (végső elkeseredésemben kezdtem vele veszekedni), lehet, hogy azóta már halott lenne. Most 95 kiló és sokkal jobban van.
2020. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Én imádom a kövér pasikat, 150 kilóig simán jöhetnek... :)
2020. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
12%
Egyáltalán nem, egy kis súlyfelesleg is kizáró ok.
2020. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ez számít egy srácban. Ha eltekintek attól, hogy belső tulajdonságok és jól kijövünk, akkor nem tudok semmi konkrétat mondani az ideálomról. Semmit. Legyen valami, ami megfog benne. Stílus, kisugárzás, vagy bármi.
2020. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!