Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék feloldódni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék feloldódni, mielőtt odamennék valakihez ismerkedés céljából? Vagy esetleg tudnátok mesélni nekem saját tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Én egy egészen fiatal, zárkózott lány vagyok. Nehezen megy a kezdeményezés, még ha csak baráti beszélgetésről van szó, akkor is inkább ráhagyom a másik félre a kezdeményezést, főleg fiúk esetében. Eddig egyébként nem is volt rá szükségem, hiszen hiába mondtam egy-két emberre azt, hogy egészen helyesen néz ki, sosem tudott úgy megfogni senki külseje, vagy inkább kisugárzása, hogy én menjek oda hozzá. Viszont tavaly január körül ténylegesen megláttam valakit, aki felkeltette az érdeklődésem, de egy darabig nála sem volt meg az, ami miatt megérné nekem odamenni hozzá. Ahogyan egyre többet figyeltem, úgy vált szimoatikusabbá is a fiú, nagyon elvarázsolt a kisugárzása, viszont ezt még nem vettem akkor észre. Eltelt a nyáriszünet, láttam megint az iskolában, viszont akkor már egyre többször néztem meg. Valahol október végén, novemberben kezdett el realizálódni bennem, hogy igen, engem valójában egészen megfogott és szeretnék odamenni hozzá. Ez eddig teljesen rendjén van, viszont nekem szokásom túlgondolni a dolgokat. Az elején még nem is annyira, viszont miután majdnem odamentem hozzá, ám ő elkezdett telefonálni, elég zavartan éreztem magam. Egy darabig nem is akartam próbálkozni, egyre több ostoba dolog jött a fejembe; mi van, ha esetleg ténylegesen elküldene, vagy éppen az, hogy mit mondjak neki. Pár ember tanácsát kikértem, ám hiába, még mindig össze voltam zavarodva. Arról nem is beszélve, hogy ahányszor oda akartam hozzá menni, megint elkezdtem szorongani.


Egyébként én nem igazán láttam rajta jeleket, hogy felfigyelt volna rám, ezért szeretnék én odamenni hozzá. Voltak érdekes pillanataink, egyszer majdnem nekimentem, volt, mikor ő jött nekem majdnem. Amikor jött be az iskolába, én meg mentem ki, összeakadt a tekintetünk, aztán el is kapta. Valamint egyszer az ajtó előtt ültem, ő meg várt, pont velem szemben. Én felé néztem, mikor ő is felém, viszont én inkább lenéztem az ölembe, aztán vissza fel, de akkor ő is ezt tette. Ezt eljátszottuk párszor, én el is pirultam. Ebbe nem szeretnék többet látni, sőt! Számomra elég kínos alkalmak voltak ezek.


Szeretnék lépni, hiszen a fiú végzős, s ha most nem teszem meg, talán nem is lesz rá több alkalmam. Esetleg valaki tudna ajánlani valamit, amitől kevésbé szoronganék?


Tudom, ezt magamban kellene eldöntenem, viszont annyira tanácstalan vagyok.



2020. jan. 10. 23:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
A fiú tapasztalatlan és félénk, mint te... Szóval, ha ennyire zavarban vagy előtte, akkor irj neki facebookon, beszelgessetek, majd hozd össze egy talit.
2020. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

NE ÍRJ NEKI FACEBOOKON!

Tapasztalatból mondom...

Nagyon kínos tud lenni, ha Facebookon beszélgettek, majd a valóságban a szorongás miatt egyikotok sem mer kezdeményezni, max egy köszönés hangzik el... Ezt inkább hanyagold.


Szerintem úgy a legkönnyebb odamenni, ha valami olyan dologra gondolsz, ami beindítja a fantaziad és kreativitásod és felporget.

Mondjuk híres emberrel együtt koncertezni, valami veszélyes sport stb.. a lényeg, hogy éld bele magad.

CSAK KEZDJ EL FELÉ SÉTÁLNI! Az előbb gondolt dolgot ne hagyd elveszni, legyen benne ugyan az az adrenalin, és hypoltság.

Mikor odaertel csak köszönj és mutatkozz be és mehet a beszélgetés.

2020. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam, de a mi helyzetünk ténylegesen nehezebb, mert hiába tudom névről pár osztálytársát, s egy évfolyamtársa a barátom, a nevét egyáltalán nem ismerem. A facebookon meg hiába oldódok fel könnyebben, tényleg nem ott akarok vele megismerkedni. Viszont köszönöm a választ!


Nagyon szépen köszönöm az ötletet, ki fogom próbálni.

2020. jan. 11. 09:17
 4/20 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
72%
Sok sikert kérdező, szerintem menni fog. De lehet pozitív meglepetés ér téged :)
2020. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt hogyan érted? Egyébként köszönöm ^^
2020. jan. 11. 15:45
 6/20 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
72%
Ezt úgy értem, kérdező, hogy amint olvastam, magamra ismertem (Mint fiú), a dátumok is egyeznek, lehet én vagyok az, akiről beszélsz. :) (Bár, ha így lenne, akkor igazán szerencsések lennénk mindketten, mert én hétfőn tervezek odamenni a lányhoz.)
2020. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nos, én is hétfőn tervezek odamenni hozzá, szóval majd meglátjuk. Mondanám, hogy beszélhetnék privátban, de lehet meg akarod hagyni a meglepetés erejét! Viszont ha mégis, akkor nyugodtan írhatsz és ha nem is találtunk egymásra, legalább vicces a sors játékát nézni ^^
2020. jan. 11. 23:55
 8/20 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
72%
Inkább én se lőném le a dolgokat, így, még izgalmasabb, és mivel izgalmas a dolog, ha te vagy az, ha nem, ebből tudok még több akaratot meríteni, hogy odamenjek hozzá :)
2020. jan. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nos, igen, én is főként inkább erre gondoltam, viszont mégis megkérdeztem, nem akartam bunkónak hatni. Bár nem tudom, hogy jött le neked, fáradt voltam. Viszont sok sikert hozzá, bár nem hinném, hogy el fog utasítani!
2020. jan. 12. 08:26
 10/20 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
79%
Köszi, megteszek majd minden tőlem telhetőt, bár közbe izgulok is majd egy kicsit, a félénk létemre. :)
2020. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!