Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel már többször is kavartunk, meg csomót irogatunk, beszélgetünk. És én már kérdeztem tőle hogy mit akar azt mondta hogy nem tudja és hogy adjak neki időt. Meg hogy ő nem akar összejönni senkivel de viszont szeret velem lenni. És amikor megkérdeztem tőle hogy miért nem akar összejönni senkivel azt mondta hogy fél más emberek véleményétől és nem tudja elviselni ha valaki vmi szart mond róla. És azt mondta hogy ő is lenne több (mint barát) de hogy ez nem igy megy.

Szóval nem értem, hát én adnék neki időt, csak nem tudom megérné e, mert mivan ha csak játszik velem, és nem lesz ebből az egészből semmi.



2020. jan. 12. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon amatőr meg a srac... vagy csak szexre kellessz neki v tenyleg ennyire tapasztalatlan ne vesztegesd vele az időd nézz normalis pasit ;)
2020. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tested déli részét akarja.
2020. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engedd el

Szerintem nem érdemes vele bármit is kezdeni még nagyon tutyi mutyinak tűnik a gyerek

2020. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél papucs, ha szégyell téged nem értem miért nem offol. Szerintem csak játszik veled. Amúgy meg ha akart volna már régóta osszejott volna veled, nem értem miért mondta hogy ez nem így megy
2020. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy fél nemet mondani? De aahjj nem tudom mit csinaljak, én nagyon megszerettem de nem tudok rajta kiigazodni.
2020. jan. 12. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!