Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vagyok szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok szerelmes Millie Bobby Brown-ba? :D (Stranger Things, Eleven)

Figyelt kérdés
Mióta először megláttam a Stranger Things-be azóta beleszerettemb:D

#Brown #szerelmes #Bobby #Millie Bobby Brown #Csak én vagyok szerelmes #Millie Bobby
2020. jan. 14. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Biztos tetszik másnak is.
2020. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Hat, fura egy izlesed van..
2020. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is tetszik, pedig én 35 vagyok. Minden alkalommal figyelmeztetem magam, hogy a lányom lehetne, akkor is, ha nem igyekszem nagyon. Szóval jah... nem semmi :D
2020. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
36%
És a stranger things-ből 2 évadot láttam eddig és őt is csak ebben a sorozatban. Nekem nem szimpatikus kinézetre, lehet a haja miatt van :) de ízlés kérdése...
2020. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Csinos,viszont... ahhoz képest,hogy 15 éves,műhajtól kezdve elől kivágott ruháig mindene volt neki. Tudom,híres,meg minden,de azért van egy határ,amit már átlépett. És egyébként eléggé nagyképű is,számos videót láttam már róla. Nekem ilyen dolgokat sose engedtek volna meg a szüleim ennyi idősen. Még most is húzzák a szájukat,ha elől kivágott ruhát veszek esetleg fel.

18/L

2020. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

#5 Azt ugye tudod, hogy Millie nem magát öltözteti és sminkeli, sőt arról sem egyedül dönt, hogy mit csinál. Van egy latens pedofil stylistja (thomas phillips carter) aki megteremtette neki ezt a ~felnőtt~ megjelenést, szóval ha valakit kritizálni akarsz, akkor kritizald a latens pedofilt, ne a gyereket.


Amúgy meg nem csak te vagy szerelmes belé, kérdező. Van még pár tini (remélem hogy te is az vagy) és jopar genetikai hulladék felnőtt.

2020. febr. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

#6 A műhajra nem a stylist parancsolja rá:)

És amúgy hallottam róla,de vannak szülei. Ha annyira zavarná őket,akkor már rég más lenne Millie stylist-ja.

2020. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
És természetesen,dögöljön meg az a pedofil c:
2020. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
51%
Nem csak te. Én is.
2020. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül nyugi, most februárba lesz 18 éves a csajszika, nagyon megszeretgetném amúgy...:D
2022. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!