Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de neki más tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy felém sem közömbös, de felvállalja, hogy tetszik neki egy másik lány. Állítólag a lánynak is tetszik ő, de nincsenek együtt, mégis sokszor úgy emlegeti a lányt, hogy "a csajom". De nekem máshogy "udvarol", mint neki. Őt viccből piszkálni szokta, sokszor elhordja őt mindennek, de mégis nyilvánvaló, hogy tetszik neki. Velem meg mindig kedves, mondta, hogy az osztályból engem bír a legjobban (osztálytársam, a másik lány egyel alattunk jár), sokszor összenézünk órán..szerintetek inkább felejtsem el, vagy próbálkozhatok? Ha próbálkozhatok, akkor mégis hogyan?

2020. jan. 16. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodtan próbálkozhatsz, vesztenivalód nincs. Lehet, ha próbálkozol, idővel a fiú is belédesik. Ilyen fiatalon, mint ti vagytok, a hormonok tombolnak.
2020. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma jött össze a másik lánnyal 😭💔
2020. jan. 17. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az, h összejött?

Amúgy meg a párkapcsolatok ritkán szólnak ám egész életre, még a házasságok sem tartósak. Szóval: vannak más pasik, és lehet, hogy egy idő után ennek a pasinak is újból felszabadulnak a vegyértékei. És addig is lehettek jó osztálytársak.

2020. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Drágám!

Hány évesek vagytok?(gondolom nem harminc)

Az ilyen kapcsolatok nem örökre szólnak ne aggódj annyit!

Pl nekem is nagyon tetszett egy fiú és időközben lett barátnője de röpke 2-3 hónap után szétmentek!

Mondjuk azóta már nem tetszik a fiú mert tovább léptem.(nem is ez a lényeg)

Én azt javaslom neked hogy ne legyél szomorú mert ennek a kapcsolatnak hamar vége lesz és ha utána is bejön még a fiú akkor ragadd meg a lehetőséget és ne engedd el addig amíg a tiéd nem lesz!

Sok sikert kívánok!

2020. jan. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma szakított vele a lány, állítólag azért,mert valaki más lánnyal írogatott.. szerintetek ez megcsalásnak számít? (Szerintem ha nem "olyan" dolgokat írt, akkor nem). Vajon van még esélyem nála? Még mindig ugyanolyan velem..meg hallom néha, hogy rólam beszél.
2020. febr. 5. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!