Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még sose volt barátom, pedig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sose volt barátom, pedig 19 éves vagyok, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szia kedves olvasó! Még sose volt barátom, és érdekelne hogy mi lehet a gondja velem a fiúknak. Nem vagyok se kövér, se túl magas, (48 kg, 165 cm magas). Szerintem kedves vagyok, szeretek sorozatokat nézni, szoktam moziba menni, de senki se akar többet barátságnál. Mi lehet a gond?

2020. jan. 18. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. :) Szóval először is több dolog is közrejátszhat a dologban...


Lehet csak annyi a probléma, hogy rossz korosztályban keresel párt attól függ mennyire vagy ilyen téren komoly.

A mai srácok még 20-on éves korukban élik ki magukat igazán egy komoly céltudatos lány az inkább megrémíti őket mert vele foglalkozni és törődni kell.


Az is lehet hogy magában az ismeretségi körödben nincs olyan srác akinek te úgy bejönnél szóval hajrá az ismerkedés sosem árt ;)


Vagy esetleg az is lehet, hogy nagyon elérhetetlennek tűnsz és inkább úgy vannak vele jó az ha barátok vagytok.


Most így egyelőre ennyi, remélem tudtam segíteni :)


Ha még eszembe jut valami esetleg akkor írok. :)

2020. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
45%
Privátáradat xd 19/F
2020. jan. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Velem nem ismerkedtél még meg! Az a gond!
2020. jan. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hogy mi lehet a gond? Megmondom én neked, semmi. Ha 19 éves vagy, az azt jelenti, hogy még középiskolás vagy/idén érettségiztél. A középsulis kapcsolatok kb. 10%-ából lesz utána valami komolyabb... Szóval ha komolyabb kapcsolatot szeretnél, bőven nem vagy elkésve, majdcsak találsz magadnak valakit a főiskolán/egyetemen, aki még valószínűleg értelmes is lesz. :)

De nyilvánvalóan lehet, hogy van valami probléma, amiről mi nem tudunk és ezért nem "közeledik" hozzád senki, de feltételezzük, hogy nincs.

2020. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm .. Egy időben én is sokat aggódtam emiatt, aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért valamint, meg már úgy vagyok vele, hogy majd a Jóisten hozza össze ezeket szerencsésen. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség és kölcsönös szeretet van tényleg az élet nagy áldása. Szóval ima, tanulás és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert.
2020. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem aranyos vagy, intelligens, tetszett a bemutatkozó írásod, aranyos megszólítás, és a konfekcióid is jók. Remélem hosszú hajad van, mert akkor nálam pl nyerő lehetnél, kapcsolatot most én sem szeretnék, csak alkalmit. Ami fontos, hogy járj nyitott szemmel,és tudd hogy egy kapcsolathoz két ember kell! Tehát te is nyugodtan kezdeményezhetsz. Nekem volt olyan barátnőm akibkezdeményezett. Beszelgess több pasival egyszerre és látni érezni fogod hogy kinek josz be kinek nem. Testeddel sztem nincs gond belső D is rendben van az arcod h tetszik e vagy nem az relatív szóval hajrá ;) pasizz be!!!
2020. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Én is ilyen helyzetben vagyok csak a lányokkal. 19/F. Szivesen megismerkednék veled ha gondolod.
2020. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!