Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én többet szeretnék de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én többet szeretnék de nem vagyok biztos benne hogy ő is. Ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

A fiúval kb 6 hónapja ismerjük egymást.A kapcsolatunk jónak mondható.Napi szinten beszélgetünk mivel osztálytársak vagyun.Messengeren annyira nem beszélünk mert én személy szerint szeretem látni annak az embernek az arcát akivel beszélgetek mert így több dolog leolvasható az arcáról pl ha unja a beszélgetést vagy ha amiről beszélgetünk az tetszik neki.

Na kb 5 hónapja vagyunk jóban a 6-ból.Nekem 3 hónapja tetszik.Azóta próbálom kisebb jelekkel a tudtára adni hogy bizony nem barátként tekintek rá pl megdicsérem hogy milyen jól néz ki aznap vagy hogy ha jó jegyet kap akkor mondom neki hogy milyen okos.

Ahogy észrevettem szerintem közömbös biztos nem lehetek neki mert a többi lánnyal annyit nem beszél mint velem de azt meg nem látom rajta hogy bejönnék neki.

Azt nem hiszem hogy annyira rózsaszín ködben lennék mert pl ha egyedül vagyok akkor odajön beszélgetni meg ha a "haverjai" beszólnak nekem valamit ami nagyon "vicces" ő nem szokott röhögni.

Mi tévő legyek?

Kb egy hete azon gondolkozok hogy el kéne e neki mondani neki azt hogy hogyan érzek vagy ez túl korai?!

A legjobb barátom azt mondja hogy akkor kéne neki elmondani amikor már látom rajta hogy bejövök neki de én nem tudom én úgy érzem hogy egy picit biztos tetszem neki de mi van ha tévedek?

Amúgy a legjobb barátom fiú szóval szerintem máshogy látja a dolgokat lehet ezért mondja ezt.De ettől már teljesen megfogok őrülni hogy most mi legyen?!

A fiúval mind a kettem 15 évesek vagyunk.

Előre is köszönöm a válaszoka!



2020. jan. 19. 18:54
 1/3 A kérdező kommentje:
A helyesírásért elnézést kérek!
2020. jan. 19. 18:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kideríteni, hogy tetszel-e neki! osztálytársaktól pl.
2020. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj hogy nincs senkivel ilyen közeli viszonyban hogy ezt megossza velük!
2020. jan. 20. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!