Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy csak barátként tekintek rá vagy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, akivel több éve szoros kapcsolatot ápolunk. Sosem tekintettem rá másképp, viszont a barátnőim most beleültettek egy gondolatot a fülembe. Szerintük nagyon összeillünk. Egyik barátnőm szerint még be is jövök neki, de én nagyon valószínűtlennek tartom. Minden nap gondolok rá, és mindent elmondok neki. Féltékeny leszek ha más lánnyal látom, viszont ha összejönne valakivel szinte biztos vagyok benne hogy támogatnám. Talán többet érzek iránta? Mik a jelei annak hogy szerelmes vagyok belé?

(Még sosem volt barátom)


16/L



2020. jan. 19. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A testi vonzalom. Hogy szeretnéd megcsókolni, megérinteni, megsimogatni, mélyen a szemébe nézni, nomeg ágyba bújni vele.
2020. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem hasonló az esetem, van egy lány barátnőm, de csak simán barát. Én is kicsit féltékeny leszek, ha megtudom, hogy van barátja, de közben furcsa, mert sosem jutna eszembe összejönni vele. Szerintem csak szoros a barátság és ilyen szempontból nem tudod elválasztani a szerelemtől.

19F

2020. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!