Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az lenne a kérdés hogy úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kérdés hogy úgy akarnám el mondani hogy szeretem, hogy csinálnék reggelit és egy csokor virággal be vinném a szobájába és el mondanám hogy mit is érzek iránta, vélemény? Már 8 éve barátok vagyunk nem akarom el cseszni

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 8 éves barátságot ne akarj elcseszni ezzel,ha csak nincs egyértelmű jel,hogy te is bejössz neki.

Könnyen múlhat ez a barátságotokon is.

2020. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha neked utána nem baj és nem kínos akkor mond el neki, és ha nem tetszel neki akkor mond ezt is mellé hogy a barátságot nem akarod tönkretenni. Lehet nem kéne nagy felhajtást csinálni belőle, mert ha nem tetszel neki, akkor elég kínos lesz....
2020. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Nekem erre az lenne a reakcióm hogy mi a f***omat keresel itt?????


Együtt laktok vagy mi?? Mert úgy kicsit másabb a dolog. De ha csak úgy bemész hozzá (betörsz hozzá) reggel az elég para. Kb Hannibál szintü bara.

2020. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!