Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan depresszívek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan depresszívek a szakítások, és miért szakítanak az emberek, ha utána olyan depresszív az egész?

Figyelt kérdés
Konkrét dolgokat szeretnék összeszedni, és tudom,tudom,ez egy kicsit komplexebb dolog. Naiv kis fiatal vagyok, akinek mostanság a romantikus filmek is kimaradtak az életéből. Csak mesélj az első szerelmedről,hogy miért ért véget,és ez hogyan sújtott rád. És ha még mindig szereted netántán,akkor miért nem hozható helyre a dolog? Írjatok kort,nemet is :)
2020. jan. 20. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A srác aki az első szerelmem volt sac per kb 15 éve a barátom. 14 évesen volt egy fellángolásom hogy nekem ő kell! Aztán mikor átmentem hozzá a vágyaimat tisztázni egy lányt ölelgetett az ajtó előtt. Lerohantam és elsírta magam aztán 2 hónapig depiztem hogy soha nem lesz senkit. Kb fél éve elmesélték neki és rohadt jót nevettünk. Ő meg elmondta a barátomnak aki szerint cuki voltam, hát ez van. De vissza gondolva tènyleg vicces.

17L

2020. jan. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy percet is depizett volna miattam az exem. Nem szeretett már, szakított. Én meg tudomásul vettem. Nyilván szomorú voltam pár hétig, de tudtam, hogy nem egymásra van szükségünk hosszú távon. Neki egy olyan lány kellett volna, akit birtokolhat, irányíthat. Nekem meg egy olyan fiúra volt szükségem, aki mellett szabad vagyok.
2020. jan. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!