Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már kb 6 éve ismerek, viszont mostanában jött rám egy olyan érzés, hogy nagyon tetszik nekem. Sulis bálokba is hívtam már el és az osztálytársaim mondták, hogy nagyon látszik, hogy én is tetszek neki. Sajnos egy eléggé visszahúzódó és nem valami bőbeszédű fiú vagyok, így nem tudom, mit csináljak? Hogy tudassam vele a dolgot?

Nem osztálytársam, de még csak nem is egy suliba járunk. Délutánonként a városba tudnék vele beszélni.

Én 18 éves vagyok, ő 17. Valamilyen tippet tudnátok adni?



2020. jan. 20. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Attól senkit nem fognak viszontszeretni, hogy bejelenti a másiknak, ő szerelmes belé. Tedd magad nélkülözhetetlenné a számára. Nem pincsiként, mert azt sem becsülné, hanem valami módon légy a napjainak a része, viselkedj támogató módon.
2020. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit az első ír és amit te is gondolsz kérdező ez felesleges energia, időpocsékolás, ami elhet, hogy sosem térül meg. Én azt javaslom, hogy hívd el ezt a lány, valami nyugis helyre, parkba hozzátok, vagy sütizni is elhívhatod és ha találsz egy jó helyet jó alaklmat fogd mega két kezét nézz a szemébe és mondd el neki őszintén, hogy mit érzel. Mondd neki, hogy figyelj régóta ismerlek és elkezdtem mostanában többet érezni irántad, jobban doboga szívem ha rád gondolok, sokat gondolok rád és ha nem vagy velem hiányzol. Azthiszem beléd szerettem. Szívesen megpróbálnám veled a kapscolatot.Kb. úgy ennyi ha igent mond a talira az jó, ha viszont nemet akk nincs etelme tovább fokozni keress mas lanyt. ha igent mond atalira és igy elmondod amit irtam, majd megmondja mi legyen, ő mit érez stb stb..aztán lehet h nemsokál egy pár lesztek! Fontos hogy legyél őszinte és ne menjél le kiskutyába mert ha nem akar kapscolatot veled, akkor tisztán tudod a helyzetet és keressél más lányt kezdjél el ismerkedni stb Hajrá ;) Fogadd meg a tanácsom! d.utan avarosba mindent bele!
2020. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!