Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha az apja nem enged?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az apja nem enged?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori az hogy van egy barátom, akivel több idöt töltöttem az elmult evekben mint a legjobb barátommal, mert úgy jött ki mindig, ennek a barátomnak az apjával közös nagyon jól menö vállalkozásunk van. A családját nagyon szeretem mert olyan mintha a sajátom lenne, és mindig mondják hogy család tagnak szamítok és beleszerettem a húgába, ami kölcsönös és nagyon szeret engem, nekem ö az elsö nö akit tenyleg szeretek, hiába voltak már barátnöim, neki en vagyok az elso szerelem, viszont ö 17 éves én meg 23, ez ami szúrja a barátom szemét, a másik meg hogy nagyon féltékeny rá ezért mindent megtesz hogy ne tudjunk kettesben lenni, az apjánál nem tudom felhozni a témát mert látom rajta hogy pikkel ha már csak együtt lát minket. Az anyja támogatja az egészet. Az utóbbi idöben elkezdett fúrni engem a "barátom" az anyjánál, hogy véget vessen ennek az egésznek, és hiába mondom neki hogy ez milyen fontos nekem, és ez után a húzás után nem tudok rá már barátként tekinteni hogy próbált a hátam mögött kiszúrni velem.


Mit tennétek a helyemben? Legszívesebben beszélnék az apjával, az sem érdekel ha ez miatt tönkremegy az üzletünk, van más bevételi forrásom, viszont a lány nem szeretné mert fél hogy ez miatt megromlik az én és az apja kapcsolata.



2020. jan. 20. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nem egyszerű helyzet. azt kell eldönteni, hogy fellágolás ez vag yszerelem. ha utobbi akkor mindenképp bezsélj az apjával győzd emg róla, hogy szereted...a részesedésed pedig add el nekem vsizem tovább a bizniszt ;)
2020. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A lány mindjárt 18 éves lesz. Szóval semmi közük nem lesz hogy a lányuk kivel van együtt, de szerintem alapból nincs. Ha a csaj jól érzi magát veled és nem vagy rossz hatással rá akkor miért zavarná bárkit is. Beszéld meg a lánnyal hogy járjatok össze titokba. Max ha elmegy veled talizni akkor a barátnőjére hivatkoz. Avassátok be az egyik jól megbízható barinőjét hogy falazzon nektek. Érezzétek jól magatokat és ne álljon senki a boldogságtól útjába. Élvezzétek ki a pillanatot :) Egy percig se legyen bűntudatod mert ti kedvelitek egymást,de az apja meg a tesója nem szimpatizál a helyzettel. Szóval csapassátok :) Te életed.
2020. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát valahogy be kéne vágódni az apánál... mint pl ő:

https://www.youtube.com/watch?v=SOjPt741VtI

2020. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!