Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetem el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetem el a legkönnyebben és a leghamarabb?

Figyelt kérdés
Elkezdtem érezni valamit a legjobb barátom iránt, és mondta, hogy benne is van valami, de végül úgy döntöttünk, hogy maradunk a baráti kapcsolatunknál, mert jobb lesz így. Azóta kicsit megváltozott a viszony köztünk, mintha kicsit eltávolodtunk volna, de bennem továbbra sem múltak el a dolgok. Sőt, így hogy nem jött össze, így egyre erősebbek és annyira rossz érzés fog el, ha belegondolok abba, hogy mivel köztünk nem történt semmi, így lehet majd neki más lány. Mit tegyek, hogy elmúljanak az érzéseim és elfelejtsem, ha szinte mindennap látom Őt? 18/L
2020. jan. 20. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, ha távolságtartóbb akkor 1. Cikinek érzi az egészet 2. Megprobal o is tulleni ezen es elfelejteni, neha jobban megy ha az ember nem dumal annyit a masikkal. Amugymeg ha ennyire szereted es allitolag o is teged, miert nem probaljatok meg egyutt? Jobb ez hogy szomorkodsz ha mas lesz neki? Nem! Na akkor ha ugyis jo baratok vagytok, akkor mondd el neki mit erzel, hogy neked ez megsem megy es h o hogy csinalja? .. ha azt mondja hogy neki is nehez, hozd fel, hogy mi lenne ha megis megprobalnatok egyutt
2020. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem próbáltuk meg végül, mert nagyon féltjük a barátságunkat.
2020. jan. 22. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja de igy meg se baratok nem vagytok de egy par se
2020. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!