Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jelent valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent valamit? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik az osztályból és van pár olyan óra ahol szembe látjuk egymás és 1óra folyamán eleg sokszor össze ér a tekintetünk és amikor egymás szemébe nézünk általában egyből elnéz. Eszre szoktam venni, hogy néha ha néz oda nézek és elnéz.

2020. jan. 20. 20:57
 1/4 anonim válasza:
82%
Szia:). szerintem igen, bejossz neki. Lany vagyok,ugy hogy ez azt jelenti.
2020. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De komolyan, mi az hogy jelent valamit??? :D azt jelenti, hogy épp felfedezte a rák ellenszerét, vagy azt is jelentheti, hogy épp parciálisan derivál. Mi az, hogy jelent valamit?? Szerinted mit jelent?:D Mint valamilyen soha nem látott élőlény lenne... komolyan mondom, le kell jönnöm gyakorikérdésekről, mert az emberi butaságtól lassan agyf***szt kapok.
2020. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
83%
Sztem is bejossz neki. En is lany vagyok es en is ezt szoktam csinálni
2020. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt annó csak azért csináltam mert elbambultam aztán amikor észre vettem hogy vki azt hiszi őt nézem elnéztem nehogy félreértse
2020. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!