Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy félek az egésztől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy félek az egésztől?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, aki tetszik, egy évvel fölöttem van. Félek, hogy ha meg ismerkedünk, és neki is be jövök, akkor mi történne. Nem merek még kapcsolatba lépni, nem vagyok fel készülve rá, úgy érzem ez nekem nem menne...

Nem tudom mit tegyek, borzasztóan tanácstalan vagyok. Mit tegyek? Tehetek egyáltalán valamit? Segítsetek! :((



2020. jan. 22. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Hát..Előbb utóbb akkor jön aszerelem, ha nem számítasz rá. Szerintem felkészültél már te erre, csak egyszerűen félsz az újtól... le kell győzni ezt a félelmedet és hagyni, hoyg hadd alakuljanak adolgok, hsizena pasizás az élet rendje.De ha nem érzed magad felkészülve, akkor a srác találni fog nálad sokkal jobb csajt és mire már fel leszel készülve rá, késő lesz mert boldog lesz a nálad sokkal jobb, értettebb csajjal...tudd, hogy mit szeretnél! ;)
2020. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Ugyanígy vagyok
2020. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
24%
Én is, de úgy érzem, hogy ha nem lép egyikőnk sem, akkor vége lesz mielőtt elkezdődne
2020. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Találkozz vele, és mondd meg neki, hogy mit érzel. Tudom nehéz, ezért tanácsolom, hogy egy pohár bor mellett.

Nálam is volt hasonló, de megoldottuk egy kiadós beszélgetéssel a csajjal és mondtam neki, hogy ne aggódjon, akkor csak legyünk barátság extrákkal kapcsolatban, DE ezt nem azért írtam le, hogy ezt a példát kövessétek, vagy kövesd, csak leírtam velem hogy volt.

Egyébként a kérdésre válaszolva normális dolog, hogy félsz, de a félelmet a beszélgetés oldja fel. :)

Sok sikert!

2020. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem elöbb juss el oda, hogy beszélgettek talán még randiztok is...

Mindenki megijed egy kapcsolat elött ha az az első.

Igen ilyenkor csinálunk kis szabotázsokat konkrétan magunknak basszuk el a dolgot.

De nem olyan nehéz mint gondolnád és a nehézsége megérik azért a személyért .

2020. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!