Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szánalmas vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas vagyok? És sejtheti, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, akit két éve láttam utoljára, mert elköltözött. A sakkcsapatból ismertem, de csak látásból. Volt hogy néha összenéztünk, egyszer köszönt is. Direkt elmentem előtte, akkor utánam nézett, majd mondott valamit a haverjának. Egyszer odajött hogy ismerős vagyok neki de hamar mennie kellett így lényegében igazit soha sem beszéltünk. Megtudtam a nevét rá 1 évre bejelöltem Face-en, láttam hogy messzire elköltözött, elkezdtem lájkolgatni neki, majd Instán is bekövettem ahol pár kúrólájkot is kapott. Szülinapján dobtam neki egy privit de csak megköszönte. Onnantól kezdve a privi után már azt csinálta mint én sorba lájkolta be mindenemet sőt a szülinapomon látta h feltöltöttem egy képet Instára belájkolta és azonnal írt a szülinapomra. Az enyém után volt az övé és én is írtam neki de én megintcsak privátban küldtem neki üzenetet sakkal kapcsolatosat amire azonnal érdeklődni kezdett. Beszélgetés közben sokat kérdezett rólam meg én is tőle. Közben meg tök pofátlanul éreztem magam hogy csak így 0 ismeretséggel ráírtam. Utána csalódott voltam mert másnap meg utána már nem keresett. Bnője nincs, nehéz eset neki a lány téma ahogy hallottam. Nem is keres azóta sem, nekem mindjárt megint itt a szülinapom, várom hogy hátha most ő is üzenetben fog rám írni. Nagyon szánalmas vagyok? Ezek ellenére leeshetett neki.hogy bejön nekem?



17/L


2020. jan. 22. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem vagy szánalmas.Most inkább egy kudarc érzése legyen pár napig benned m8nt a mi lett volna ha ráírok .
2020. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megfogtam a lényeget, de lányok adhatnak kúrólájkot?


Amúgy nem vagy szánalmas

2020. jan. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!