Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy csaj többet akar a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj többet akar a barátomtól?

Figyelt kérdés

Segítsetek!

Van egy lány. Egyszer a barátommal elmentünk a barátaihoz. Ez a lány is ott volt. Akkor még nem vettem észre úgy semmi közeledést. Viszont a napokban volt egy autóstalálkozó, ahol ott volt. Folyton a közelében volt, közel állt hozzá, volt olyan, hogy hosszan mosolyogva nézte és folyton vihogott, bármit mondott a barátom. A parkolóban kitalálták a fiúk, hogy szánkóval húzzák majd az embereket. A csaj rögtön elkezdett szó szerint pattogni a barátomnak, hogy őt húzza stb. Én utálom eleve az ilyen feltűnő, hangos lányokat szóval elmentem barátnőmmel sétálni. Mikor vissza értünk a barátom épp a fültágítóját piszkálta, ami azért furcsa, mert utálja őket, főleg lányon. Kitaláltuk, hogy mennyünk fel dobogókőre egy elhagyatott hotelba, ahol már voltunk párszor. Ott is mi elől mentünk barátommal meg egy másik párral. Páran lemaradtak, így a csaj is és rögtön elvékonyított hangon elkezdett kiabálni, barátom nevét és, hogy várja meg. Majd még egyszer kiabált utána pedig csak benéztünk egy szobába és már visított barátom után. A napokban pedig snapchaten rá írt, hogy hétvégén is menjenek valami elhagyatott helyre és kikérte a véleményét hogy neki jól állna e a frufru. Plusz látta hogy fent vagyunk este pesten barátommal és barátom többes számba mondta, hogy fent vagyunk, de a csaj nem tudta, hogy velem van hihette hogy haverokkal ... de ő ragaszkodott, hogy barátom este hajnali 1-kor mennyen hozzá cigizni. Majd mikor barátom mondta megyünk haza a csaj kiakadt és hisztizni kezdett, hogy ezt megjegyezte. NAGYON IRRITÁL A CSAJ!!! A barátom egy rendes, tisztelettudó srác. Nem bunkó senkivel. Utál mást megbántani. A csaj viszont nagyon rajta van és semmi kedvem, hogy ha hétvégén kimegyünk folyton az legyen a téma, hogy miért nem ment el hozzá barátom cigizni. Barátom persze folyton ölel, csókol és elmondja, hogy csak engem szeret. Másfél éve vagyunk együtt. Tudom milyen, hogy kedves akar csak lenni egy “lány haverral” de a csaj komolyan idegesít. Kicsit félek, hogy barátom nem veszi észre a túlzott közeledést, mert túl kedves és ki tudja .... meg én sem szeretném az első sorból nézzni ahogy flörtöl vele valaki .... mit tegyek? Segítsetek kérlek! Hogyan kezeljem ezt? Vagy csak rémeket látok?



2020. jan. 23. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A kérdédedre válszolva , egyértelműen bejön a csajnak a párod .
2020. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És most mit tegyek? Mi ilyenkor a helyes? Balhét nem szeretnék, mert a lány nyílván benne van a baráti társaságában. De hagyni sem akarom.
2020. jan. 23. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1000%-ék hogy a lánynak tetszik a barátod. Megértem hogy a barátod csak kedves akar lenni, és nem akarja megbántani őt, de neki kellene erélyesebbnek lennie a lánnyal szemben. Jobban a tudtára kellene adnia hogy fejezze be ezt a viselkedését.
2020. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te annyit tudsz tenni, hogy elmondod a barátodnak hogy zavar téged hogy ennyire ldavan érte a lány. Lehet hogy tényleg nem is észleli. Neki kell lépnie.
2020. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket. Igazából tudja, hogy zavar. De azt mondja felesleges. Csak barátot lát benne és a barátom nem közeledik felé. Legalább is mindig aranyos és velem foglalkozik mikor kint vagyunk és próbálja azt sugalni a lánynak, hogy bizony én itt vagyok neki. Még is aggódok. Tudom milyen lányok vannak ... akiket kicsit sem hat meg, hogy barátnője van egy srácnak. Balhét meg nyílván se ő se én nem akarunk baráti társaságon belül. De azért talán újra beszélek majd barátommal erről.
2020. jan. 23. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!