Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hibás vagyok ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Hali. Nyáron sokat dumáltam egy lánnyal. Egy idő után megmondtam neki, hogy tetszik, pontosabban megtudta a barátnőjétől, bár magától értetődő volt... Ezután valahogy abbamaradt a kommunikáció, mostanra már szinte köszönni sem köszönünk egymásnak. És kb egy hónapja összejöttem egy lánnyal, aki nagyon bejön, és jól megvagyunk. De még a "nyári" lány barátnőjével tartom a kapcsolatot, vele jóban vagyok. Múltkor mesélte, hogy nagyon maga alatt van a csaj, miattam. Állítólag depis és magányos mostanság és nekem kéne segítenem. Mit javasoltok? Hibásnak érzem magam és félek, hogy ez a kapcsolatom rovására fog menni.

2020. jan. 25. 21:42
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
100%
Sokat számítana az, ha tudnánk, hogy milyen viszonyban váltatok el. Ha szimplán abba maradt az érdeklődés, akkor szerintem ebbe a helyzetben senki sem hibás. Ebben a dologban ennyi volt, túl kell lépni rajta.
2020. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, kiderült hogy bejön nekem, de én ezt még nem akartam elmondani, és akkor megegyeztünk, hogy minden a régi lesz. Én már akkor tudtam, hogy nem. Utána még pár napig dumáltunk, de csak messengeren, és igen laposak lettek azok a beszélgetések, aztán szép lassan abbamaradtak.
2020. jan. 25. 22:08
 3/3 Stark2000 ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy csak később jött rá, hogy te is bejössz neki. Amikor aktuális lett volna lehet, hogy megijesztette a dolog. Szerintem ne hibáztasd magad, nem csináltál rosszat, csak így alakult.
2020. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!