Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor érdeklem a csajt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érdeklem a csajt, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy csaj, akivel órák előtt az egyetemen mikor összefutunk, rohadt jól elvagyunk, látom rajta, hogy tényleg jól érzi magát. Meg is beszéljük, hogy majd összeülünk átnézni ezt meg azt, mondja, hogy majd ír, de mikor elszakadunk egymástól mitnha a föld nyelné el, vagy nem tudom. Eljön a vizsga, mégse írt, hogy mikor üljünk össze (pedig megbeszéltük, és nem csak húzta a száját, hanem tényleg jó ötletnek tartota, ráadásul 2. alkalommal beszéltük meg).


Van, hogy ír egy-két dolgot, kérdez tanulmányi ügyekkel kapcsolatban, fent van sokat Messengeren, mégis fél nap múlva válaszol, még akkor is, ha ő kérdezett valamit.


Élőben viszont teljesen egymásra vagyunk hangolódva, jól elvagyunk, de közben meg fene se érti, mi ez az egész.


Holnap lesz a vizsga, hiába beszéltük meg, hogy ír majd, nem szólt semmit.


Nem tudom, van-e valami értelme. Gondoltam, hogy benézek a vizsgájára, aztán utána elhívom valahova, mert ha élőben beszélünk, minden oké, de egy órát felvonatozni csak ezért kora reggel már önmagam lejáratása, úgyhogy nem tudom.


Mi a véleményetek? Nyugodtan írjatok akármit, úgyse értem már az egészet.



2020. jan. 26. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én arra gondolok hogy barátságnál nem szeretne többet, ezért nem veszi komolyan ezt az irogatást,nehogy felreértsd.
2020. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Legyenszépnapod! ***** válasza:
79%

Hát a lányok sajna elég érthetetlenek : D

Néha még én magamat se értem, de szerintem figyeld élőben a jeleket, mert amúgy lehet hogy elfoglalt és azért nem ír, vagy nem szeret netem beszélni, de szerintem nem biztos, hogy jó ha felvonatozol ezért korán reggel.


Van egy csatorna youtubeon: Sikerre hangolva, lányokkal kapcsolatos videó elég sok van, és lányként momndom, hogy van bennük igazság, de amúgy lehet, hogy az előző válaszolónak igaza van, de a lányoknál sajna tényleg sose lehet tudni


Minden esetre sok sikert : )


16L

2020. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Próbáld te keresni messengeren. Érdeklődj felőle, de csak óvatosan ne légy túl rámenős. Ha élőben egymásra vagytok hangolódva, nem biztos, hogy többet akar tőled, mint barátság. Próbáld meg elhívni többet találkozni és egy idő után rá fogsz jönni, mit is szeretne.

2020. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ilyen, mert haverként tekint rád.
2020. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy hatással vagy rá, de van pasija. Így amikor együtt vagytok, minden oké, de ha nem vagy mellette, nem hat a vonzerőd, és ilyenkor eltávolodik.
2020. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eggyértelmű hogy tanulás és barátság szempontjából tekint a dologra és ezért nem tartja fontosnak, hogy találkozzatok olyanért amit neten is meglehet beszélni.


Ha viszont komolyabbak vele a szándékaid és be akarsz nála próbálkozni akkor inkább egy közös programra vagy akár egy kávéra hívd el. Ha akkor is ezt fogja csinálni akkor szerintem maradjatok a barátságnál.

2020. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!