Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megoldani hogy az exbarátnőm vissza jöjjön hozzám?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik hogy volt egy kis nézeteltérésünk és a (volt) barátnőm szünetet kért. (Egy hetet) Ezt annak ellenére tette hogy még tudtuk beszélni a problémát. Ez a szünet összesen tartott három napig mert hiányoztam neki. De előtte volt (a szünet második napján) a ,,barátnőivel" (az idézőjelre kitérek később) és elkezdték mondani hogy:Hát nagyon rossz helyzetben vagy meg hogy a te szempontodból nagyon meg fogod szívni és egyebek. Én erre reagálván egy az egyben megkérdeztem hogy szakítani akar-e velem a barátnőm. Semmit nem válaszoltak csak mosolyogtak és elmentek. Ez eléggé rosszul érintett és elgondolkodtam hogy ha valóban ez a helyzet akkor nincsen értelme ezt húzni egy hétig és inkább lépek ezzel kapcsolatban. Persze nem szerettem volna elhamarkodott döntést hozni és inkább úgy voltam vele hogy kivárom a dolgokat. Ez volt az én ,,szerencsém". Miután kibékültünk egy nappal rákérdezett hogy mit mondtak nekem a barátnői mert említették neki hogy ,,egy kicsit megszivattak". Én meg elmondtam hogy miket mondtak és teljesen kiakadt rajtuk. Bár persze itt már én is elvetettem a súlykot és a barátnőire mondtam olyan dolgokat amikről most már úgy gondolom hogy nem kellett volna. (Mások visszajelzése alapján jogosan tettem). Másnap jelzett a telefonom hogy üzent nekem. Az állt benne hogy én miért keverék a sz@rt meg hogy miért akarom hülynek nézni és hasonlók. Mondom itt nincs pardon ezt szépen szemtől-szemben megbeszéljük. És volt egy ilyen mondata hogy nem négyszemközt fogjuk ezt megbeszélni. Itt már éreztem hogy ennek nem lesz jó vége. Mikor kimentem és ők is kijöttek (ez az egész jelenet az iskolánk folyósóján játszódott le) hozta a ,,barátaimat" és elkezdte mondani hogy mekkora szemét vagyok meg hogy miért hazudok neki. Mondom mit hazudok? És hogy a barátnői semmit sem mondtak nekem és egyebek (ki lehet következtetni). Meg még a kapcsolatunk elején volt egy ilyen mondatom hogy:Egyébként ,,velük" (Azaz a fent említett idézőjeles barátaim) alap járaton nem kezdtem volna el barátkozni ha nem láttam volna hogy abban a társaságban mozog. És ez volt (még) probléma hogy kihasználtam őket. (Már persze ha a helyettük ügyintézés, segítség a papírmunkában, tanulásban elméleti folyamatos segítségnyújtás illetve néha lelki segítségnyujtás annak számít). És itt azt mondtam ha ennyire nem tudsz megbízni bennem akkor mi értelme ennek az egész kapcsolatnak?! És akkor erre ő azt mondta (azaz a barátnőm) hogy akkor jobb lesz a külőnválunk. Mint utólag megtudtam a barátnői mindenféle megalapozatlan, szemérvetlen hazugsággal teletömték a fejét. Például hogy mekkora egy szemétláda vagyok hogy képes vagyok ilyeneket a szemébe hazudni meg hogy ők teljesen szentek és semmit sem tettek. Már a végére olyanokat mondtak neki hogy majdnem neki támadtam ott kint amikor szakítottunk. Miután ez az egész lejátszódott felhívott az immáron exem testvére hogy mi történt mert a telefonba sírt neki az exem hogy szakítottunk és az ő verzióját röviden elmondta (mármint amit a szájába rágtak). És ő ezt teljesen jogosan számonkérte rajtam. (Persze teljesen tisztelettudóan és normálisan [mert értelem szerűen egy szavát nem hitte el neki]). Én elmondtam a valódi történetet és meg volt botránkozva. Erre rá egy-két héttel elkezdtem beszélgetni a testvérével hogy mi van vele (mármint az exem testvérével) és mondja hogy teljesen össze van törve mert hogy vele sem foglalkozik egyáltalán ez az eset óta és stb.. stb.. Ugye értelem szerűen mi a francért akarom visszakapni ezek után? A válasz az rá hogy ezek az úgynevezett ,,barátnői" egy borzalmasan rossz társaság és minden szarba bele tudják vinni. (Elnézést az obcén kifejezésmódért). De alapon egyszerűen egy csodálatos, lehengerlő lány az exem akit (mármint azt a bölcs és szeretetteljes oldalát) nem szeretném (szeretnénk) elveszíteni. Bocsánat a kisregényért de így lehet átfogó képet kapnotok a történetről. De az egyéb okairól hogy miért szeretném még visszakapni már inkább csak a külön kérdezitek akkor válaszolnék. Minden estére köszönöm ha ezt elolvastad és ha tudsz segítséget nyújtani ebben azt nagyon megköszönném.

2020. jan. 27. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, sajnállak még talán egyszer próbálkozz valahogy beszélni a lánnyal vagy a tesóján keresztül vagy szemtől-szembe de semmikép a barátnői előtt. Ha még mindig a barátnői sztoriját veszi be akkor te a magad részéről mindent megtettél, engedd el a lányt.
2020. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 köszi a válaszod igazad van csak az hogy a testvérén keresztül nem igazán tudnám lerendezni ezt meg nem is úgy szeretném mivel nem áll szóba vele és nem együtt laknak. Meg az a gond hogy nem tudom hogyan tudnám megbeszélni vele hogy találkozzunk és beszéljük ezt meg.
2020. jan. 27. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a legrosszabb helyzet,sajnos ismerős ez a helyzet (nem velem történt meg),hiába az exed olyan amilyen,a barátnőinek fog sajnos hinni,mivel azt gondolja hogy csak jót akarnak neki,és nem gondolja azt csak a rosszat akarják neki (egyszóval kétszínűek),megpróbálhatod még egyszer ezt az egészet,de készülj fel arra hogy nem biztos hogy Happy End lesz a vége.....sok sikert,ha bármi kérdésed van,nyugodtan írj üzenetet,szivesen segítek ahogy csak tudok ✌️
2020. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bekavartak a barátnői, hazudtak az exednek és ezért még ratad vinnék el a balhét. Na áljon meg a menet. Száljunk le a fellegvárakból. Erős dolognak tartom, hogy ezek után még szeretnéd őt azonban ez nem fog menni ha ennyire manipulálják más emberek. Arany mondás de igaz, hogy az ex azért ex mert egyszer vagy soha többet nincs az életünk ben. Tapasztalatból mondom, hogy egy elfajult kapcsolatot nem jó hergelni mert csak roszabb lessz. Ilyen hozzá álláshoz meg nem tudok semmi értelmeset hozzá fúzni amit ők lerendeztek. Ez egyszerűen gyerekes. Beleszólnak más dolgaiba utánna mossák kezüket mint ha mi se történt volna. Szó szerint értéktelen a dolog. De azt megértem, hogy hiányzik. Próbáld meg ha nagyon úgy érzed és meglátod mi sül ki belőle. Sok szerencsét.
2020. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!