Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan játszak a fiúkkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan játszak a fiúkkal?

Figyelt kérdés

Meguntam hogy eddig mindig csak az én érzéseimmel játszottak és a végén én estem pofára. Lányok akik értenek ehhez és gyakran csináljátok tudtok mondani ötleteket ti miket szoktatok tenni?

Fiúk válaszát is elfogadom.



2020. jan. 28. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Nézzél bele a gatyájukba ha WC-re mennek.. Meglepő dolgokat látsz benne 😏
2020. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Gondolj arra, hogy most te bosszúból akkor, hogy lelked dühe kielégülést leljen, éppen egy esetleg hozzád illő rendes srácot szivatnál most meg.

Az ilyen csak dominó effektust vált ki, neked semmi hasznod nem lenne belőle.


Megszivattak, mert hidd el, sokan megpróbálnak majd a jövőben.

De azzal vagy különb, hogy nem süllyedsz az ő szintjükre.

2020. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el, nem lenne érdemes. Majd találsz valakit, akivel passzolni fogtok.
2020. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

SEHOGYAN SEM, válassz legközelebb okosabban, esetleg kevesebb bizalommal beleugrani bármibe.

De ha szórakozol velük, akkor 1. ők is átváltanak a szórakozós üzemmódra, 2. csak egy szűzqrva leszel a szemükben.

2020. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ennek semmi értelme

Egy olyan fog rosszul járni akinek lehet, hogy te vagy a tökéletes és lehet, hogy ő is neked

Szóval Te és egy ártatlan, normális csávó is megszívja

Lépj túl ezen, más értelmes dolgot úgysem tudsz csinálni

2020. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Most nem egészen vágom a logikát

Ha téged megszivatott X és Y ,akkor neked miért kell megszivatnod Z-t?

Ő nem tehet róla

Csak azért mert férfi?

Semmi értelme az egésznek

És ezt én nőként mondom

2020. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy azért akarom megszivatni mert "férfi". Csak már elvesztettem a reményem abban hogy valaki normális kapcsolatot akarjon tőlem. Fiatal vagyok ki szeretném én is élni magam és nem csak várni a sült galambot hogy majd jön a nagy Ő
2020. jan. 28. 17:01
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Leginkább sehogy, mert nincs értelme. Ha veled megcsinálták már tudnod kellene, mennyire rossz érzés. Miért akarod ezt megtenni egy másik emberrel? Semmi hasznod nem lesz belőle és igazi "elégtételt" sem nyerhetsz, mert nem azzal a fiúval játszol, aki neked fájdalmat okozott, hanem egy másik "ártatlannal". Lehet, ő teljesen rendes és szeret téged, de te mégis megbántod... Hozzátenném ezeket lányként mondtam, mielőtt valaki sértődött fiúnak néz. És nem, lányként sem játszottak még velem.
2020. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória, könyörgöm! Ennyire ne legyél már szerencsétlen. Az élet bizony nem habos torta, át kell esni fájdalmakon-örömökön egyaránt. Így forr ki a személyiséged, így találod meg önmagad. Inkább fejlődj, tanulj meg élni, érezd ha fáj és tanuld meg elengedni a rossz dolgokat. Még nem tudod kezelni az ilyen helyzeteket. Amíg nem találod meg önmagad, addig nem is fogsz senki hozzád valót találni. Felesleges gyerekes játszmát folytatnod bárkivel is, csak azért mert nem tudod elfogadni, hogy ez az élet velejárója, amivel mindenki megküzd. Az emberek kegyetlenek, nem mindenki fog jót akarni neked, sokszor ér majd csalódás, hátba döfés. Nem hisztizni kell, meg bosszút állni ártatlanokon, hanem felállni a földről és emelt fővel tovább állni.
2020. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Azért nem megy oda hozzad olyan mert a többi ilyen lány már kiátkozta és nem kér az ilyenekből.

2. Kinek kéne ilyen lány?

2020. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!