Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek a kiszemeltem fele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kiszemeltem fele es a baratnommel? A tobbi lent

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy van egy kiszemeltem, az egyik baratnomnek anno (1eve) tetszett de semmi nem volt koztuk, a srachoz eleteben nem szolt hozza,hogy mondjam meg a baratnomnek ezt a helyzetet?

A masik pedig nem teljesen tudom hogy kezdemenyezzem a sracnal...a srac 16, en 15 oke hogy menjek oda hozza meg minden de ertitek..

CSAK ERTELMES VALASZOKAT VAROK ES NEM KRITIKAT!



2020. jan. 29. 18:46
 1/1 Stark2000 ***** válasza:
100%

Úgy mond el neki, ahogy ide is leírtad. Inkább közöld mondjuk személyesen, de a lényeg, hogy egyenesen, őszintén. Ha nem volt köztük semmi, talán még hidegen is fogja hagyni.


Ha van lehetőséged, addj neki jeleket. Szemezz vele, mosolyogj rá, keresd a tekintetét. Érteni fogja ha ő is hasonlóan érez.

2020. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!