Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándékkal kedveskedhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékkal kedveskedhetek a barátomnak?

Figyelt kérdés

Ő többször vett már nekem rózsát vagy csokit, én mit adhatok neki, aminek örülne is és ilyen kis apróság?

Egy lánynak csak nem illik rózsát adnia egy fiúnak.

Köszönettel egy 18 éves lány, ami 1 éve él párkapcsolatban.



2020. jan. 30. 15:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Csokit, esetleg gumicukrot. (Az én barátom gumicukorőrült, ezért azt adaok neki 😆) Vagy bármi hobbijával kapcsolatos cuccot.

Pl.: Ha kosarazik, akkor kosárlabdás kulcstartót, stb.

2020. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

#aki egy éve él párkapcsolatban! Te nem egy tárgy vagy, hanem személy, te AKI! Amit csak tárgyra használd!

#1 Gumicukor őrült? Attól tartok nem csak gumicukor, hanem simán is Őrült...

Kérdező : A pasik sok mindent tudnak venni a lányoknak, igazaból hívd el sütizni, nyáron fagyizni és fizess te. Ha mindenképp tárgyat szeretnel venni, akkor csoki kulcstartó mellett vehetnék pezsgőt vagy Whiskyt vagy kávét vagy amit szeret én ezeket iszom ezeknek örülök 22/F a csokit utálom. :)

2020. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, akit szerettem volna írni, csak az autokorrekt kijavított.
2020. jan. 30. 16:01
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Semmi baj csajszi! Gondoltam beléd kötök, mert idősebb és bunkók vagyok és mert nem az én barátnőm vagy. ;) kedves gesztus ez tőled ;)
2020. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hehe :P akkor már én is beléd kötök kisebbként, mert bunkóbbat szerettél volna írni, gondolom, de bunkók lett helyette.
2020. jan. 30. 16:14
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen :D így van, engem is szivat az autokorrekt! ;) Esetleg ha dohányzik a barátod, akkor egy vihargyújtó, vagy power bankot ilyesmiknek is örülnek a skacok :D
2020. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
43%
Nem hasznos a hozzászólásom, de én nagyon shippelem a kötőzködő válaszolót a kérdezővel! Sorry 🤷🏻‍♀️😂
2020. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

7! Ne rombold a nyelvet!! Kötekedő! Olyan szó nincs a magyarban, hogy "Kötözködő" Kötözni a cipőt, szőlőt szoktuk, kötekedés viszont egy főnév! :D Köszönöm, hogy Shippelsz minket, amúgy a kérdező lehetne a Crushom, de sajna barátja van. Üdvözöllek mély tisztelettel :

A Kötekedő (!!!!!!!!!!!!) Válaszoló. (és nem a "kötözködő"" :D )

2020. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Gondolom senki nem hinné el, ha az autokorrektre fognám 😂
2020. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9! Nem :D Ez viccnek is gyenge :D Az aútókorrekt csak ragokat, betűket, toldalékokat javít, nézzünk egy példát : Kötekedni-t kötekedik-re javítja át. Az lehetetlen, hogy Kötekedni szót kötözködőre javítsa, mert egy ilyen nincs egy magyar (digitális vagy nyomtatott) szótárban sem 2. Ezt a szót az autocorrect, hogy "Kötözködő" nem ismeri :D ezt csak te írhattad be. Dobtam rád zöldeket, jófej csajnak tűnsz, amíg a kérdezőnek van barátja, addig (de csak addig (!!) ) Tökéletes leszel te is drágaság:)
2020. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!