Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezzel tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel tudok kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik és osztálytársak vagyunk.Mostanában azt vettem észre hogy túl sokat bámulom és ez már engem zavar.Nem tudok mit kezdeni vele.Mondjuk a fiú még nem szólt érte hogy zavarná.

Nem tudnátok valamit írni hogy ne bámuljam olyan gyakran?!

Olyanokat ne hogy ne nézzek arra mert az úgy se jön össze...



2020. jan. 31. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

What?


Ha tetszik, akkor miért lenne baj, hogy bámulod? Inkább beszélgessél sokat vele és suli után hívd el valahova!

2020. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha tetszik akkor kérd hogy segítsen valamiben a suliban csak spontán aztán kezdjetek el beszélgetni vagy írj rá hogy megoldotta-e a házit és úgy kezdjetek beszélgetni...

Egyszerű ez és a fiúk is szeretik ha egy lány kezdeményez majd írj fejleményeket:D

17/f

2020. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Beszélgetünk minden nap csak mindig én kezdeményezek beszélgetést és egy idő után már látszik rajta hogy nem akar beszélgetni

Elhívni meg nem tudom sehova max a Penny-be

2020. jan. 31. 20:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben akkor tovább próbálkozok és meglátjuk!:)
2020. jan. 31. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Miért nem udod elhívni? nincs 3000 Ft-od meg sutiző a közelben? vagy kávézó esetleg vmi bár ahoabv beultok egy kv-ra? Jó akkor ne hívd el..... majd megteszi más...


1 voltam..

2020. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
És nem nem akar beszélgetni csak megáll atéma vag yépp éhes 10 p szünet alig alig elég vmire bár én orán ettem, szünetben csajoztam :P Nem csak ez az egy pasi van a vilagon, de ha akarod nem fog odamenni hozád és aztmondani draga szépségem tetszel nekem neked is etnni kell érte...
2020. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félénk, hívd el sétálni a városba egyet, ha van tó akkor oda, leültök egy padra és csak simán nekiálltok, egy idő után biztos megnyílik. Amúgy ő is néz téged?
2020. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7es vagyok, ja és az hogy csöndben van nem azt jelenti ám hogy nem szeretne beszélgetni, lehet hogy annyira nem tud mit kezdeni a helyzettel hogy inkább figyel téged, nálam ez az eset van😅 tetszik a lány, általában ő jön oda, és én alig tudok megmukkanni, emiatt azt hiheti hogy nem szeretnék beszélgetni vele, vagy hogy furának tartom pedig csak annyira tetszik hogy nem tudok mit kezdeni a helyzettel😅, ma reggel is odajött, de nem tudtam mit mondani, megőrülök😂
2020. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat


Azért nem tudom meghívni sehova mert egy elég kis városban lakunk plusz nem az a kimozdulós fajta szóval valószínűleg német mondana😅

Bár lehet megpróbálom

Mondjuk elhívom inni valamit


Hát nem tudom

Szerintem szimplán csak nem vagyok neki elég érdekes

Mindig kínos csend lesz közöttünk ha kettesben maradunk

Próbálom oldani a hangulatot de ez nem mindig jön össze


És igen ő is szokott nézni engem


Egyszer volt egy páros feladat órán és nem mert hozzám nyúlni...😅😅


Remélem mindenre válaszoltam

2020. jan. 31. 23:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát próbálkozz csak aztán majd lesz valami😄, Sok sikert!
2020. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!