Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám éreztetni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám éreztetni egy lánnyal azt, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályunkban, akibe nagyon szerelmes vagyok, de nem tudom hogyan mondjam el neki/éreztessem vele, hogy szeretem. Valaki tudna ebben segíteni? Válazotokat előre is köszönöm! :)

2020. febr. 1. 19:38
 1/7 Ujvagyokitt12 válasza:
86%

Szia!

Legyél vele figyelmes. Hallgasd meg ha bántja vmi. Beszélgess vele sokat. És ha úgy érzed hogy már el mered mondani neki ak beszélj vele.

2020. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Cibáld meg a copfját. Ez mindig működik.
2020. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Legyenszépnapod! ***** válasza:
81%

Az első válaszolóval értek egyet de azért a férfias magabiztosság is legyen meg vagy hogy is mondjam

Tudja, hogy melletted biztonságban érezheti magát : )


Sok sikert 😊

2020. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Menj oda hozza,kerdezd meg tole,hogy milyen napja volt,vagy ilyen aprobb dolgokat..peldaul,hogy mi lesz a kovetkezo ora,mikkorra kell leadni ezt a papirt,stb

Fontos,hogy legy nyitott fele,figyelj ra,viccelodj,de persze ugy,hogy ne bantsd meg.A lanyok szeretik a vicces,magabiztos fiukat.Idovel,ha ugy erzed irj ra messengeren,ott is beszelgessetek,majd hivd el moziba,kajalni vagy valami.Sok sikert! :)

2020. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fontos a szemkontaktus is, meg a mosolygás! De ne mint egy, pszichopata! Azt meg hogy szereted ne mond el neki így előre. Csak éreztesd. Amúgy ha kölcsönös a szimpátia könnyen fogmenni!:)
2020. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne fingj a jelenlétében, így érezni fogja, hogy sokat jelent neked.
2020. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elhivod sétálni és elmondod neki nekem bevált
2020. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!