Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, (vagy lányok is),...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyenszépnapod! kérdése:

Fiúk, (vagy lányok is), szerintetek tetszem neki? 16/L

Figyelt kérdés

először nem akartam kirakni ezt a kérdést, de most már nagyon kiváncsi vagyok, csak az a baj, hogy csak keveset találkoztunk még, úgyhogy zavaros nekem.


Az ifjúsági konferencián (három napos, sok az ember) a fiú az öccsémmel barátkozott össze először a haverjával,( mindketten idősebbek az öcsemnél meg nálam is).

Szóval így voltak hárman, aztán második nap este összeismerkedtem velük (első este már beszéltunk az egyik játék miatt, ami volt, de én nem emlékeztem rájuk, és ők meg egyből emlékeztek rám, ami kicsit ciki volt), és nagyon megtetszett az a fiú.

Szóval az volt, hogy pl mikor odamentünk hozzájuk az öcsémmel, akkor mindig köszönt, és rám valahogy úgy külön pillantott, ezt kicsit nehét leírni, meg mindig mikor beszélt, akkor a végén rámpillantott, és nekem még vonzóbb lett ettől.


Meg utolsó nap mikor mentünk reggel, akkor kerestem a tekintetemmel, és mikor megtaláltam, akkor láttam, hogy a fejét támaszja, és úgy néz mosolyogva, és én gyorsan elkaptam a fejem és nem tudtam abbahagyni a mosolygást. Aztán csináltunk csoportképet azokkal akikkel jöttünk, és álltam, és a kamerába néztem, aztán a fiúra, és ő akkor is pont engem nézett, de akkor már én is visszamosolyogtam rá, és nem kaptam el a fejem, és ő se kapta el a fejét, és ő is mosolygott.


És még egy utolsó, hogy nagy közös csoportkép volt abimen az összes ember benne volt, és ott bénáztam, és a fiú mellé álltam, és közben aszzem valami lényegtelenről beszéltünk, de nem nagyon emlékszem, mert csak az járt a fejemben, hogy milyen jó mellette állni, és közben még miközben készült a kép, akkor is még beszéltünk mindenféle lényegtelen dologról, de nem tűnt úgy, mint ha zavarná ez, viszont utólag vettem észre, hogy az öcsém és a másik fiú tök máshol áll, és nem melletünk, szóval mint ha nem nagyon törte volna magát, hogy melléjük álljon.


Bocsi ez nem túl sok infó, de teljesen bele vagyok bolondulva, és nem akarom elragadtatni magam, meg hazudni magamnak, mert a lányok hajlamosak erre.

Köszi, aki elolvasta ezt a hosszú írást, bocsi a sok szóismétlésért, és köszi a válaszokat.


Amúgy a fiú 19/F



2020. febr. 2. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy igen, tetszel neki.
2020. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Többiek? 😅
2020. febr. 2. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tetszel neki.
2020. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből el lehet mondani hogy tetszel neki,viszont azért vigyázz,nehogy csak AMIATT tetszél neki. Magyarán ne zuhanj a karjaiba egyből különben lehet a padlóra esel. :)
2020. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek : )


Egyébként a válaszhoz a nemeteket légyszi odaírjátok? Mert értekel hogy a fiúk és a lányok hogy látják


Köszi

2020. febr. 3. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:
En is ugy gondolom, hogy bejossz neki. Ha neked is tetszik, beszelgess vele :) 19f
2020. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti bejossz neki 24f
2020. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na? Mi lett a vége? Összejöttetek?
2020. dec. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem de szerintem össze fogunk hamarosan...
2021. jan. 6. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!