Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Oke lehet hulyen fog hangzani....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oke lehet hulyen fog hangzani. Ne kovezzetek meg kerlek Viszont nem hagy nyugodni A majdnem csók az minek szamit? Marmint a masik fel majdnem csokolozott ittasan egy masik szemellyel Mit varhatok ezekutan? Vagy csak a velemenyeteket szeretnem kikérni

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

A részeg ember nehezen gondolkozik, ezért az esetek 99%-ában nem tudnak hazudni, az igazat mondják/teszik.

Szerintem van esélyed.😁

2020. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nem feltétlen, az alkohol azok iránt is felnagyítja az érzelmeket, aki iránt józanul nem érzünk semmit.


Én is csókolóztam már ittasan olyan csajjal, aki amúgy nem jött be. Semmit nem gondoltam utána sem meg semmi. Az ittas embereket nem feltétlen kell komolyan venni ilyenekben, persze akadhat kivétel, aki pont az alkohol miatt bátrabb azzal, aki bejön neki.

2020. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért csak majdnem?
2020. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!