Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beválhat ez az ismerkedési...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beválhat ez az ismerkedési taktikám?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy csaj aki nagyon bejön. Jelenleg 11edikes vagyok, a lány 10edikes.

Úgy szeretnék felé nyitni, (mindig a baratnoivel van, ez eléggé zavar amúgy) hogy mikor egyedül látom a folyosón, leszólítom, hogy jövőre lenne e kedve velem keringőzni a szalagavatón?

Ha igent mond, akkor ugye sínen vagyok stb. Elkezdhetek vele normális kapcsolatot kialakítani.

(Nyáron együtt lógnánk, stb.)

A cél, hogy mire a szalagavatóra kerül a sor, addigra már a barátnőm legyen.


(Egyébként ez még egy kérdés: illik neki ezt visszautasítani? Mert azt tudom, hogy ha lány kér fel fiút azt illik elfogadni. De ez fordítva is igaz?)



2020. febr. 4. 23:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
94%
Jó ötlet, de számíts rá, hogy elutasíthatja. Szurkolok hogy sikerüljön :)
2020. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 October15 ***** válasza:
100%

A végével kezdeném: Mi ez a baromság? :D Ha valakivel nem akarsz táncolni akkor nem táncolsz vele B+......


Tehát van egy vadidegen csaj akit megakarsz kérni valamire ami 1 év múlva lesz esedékes? :D Aha egészen zseniális ötletnek tűnik... kicsit sem fog kreténnek nézni.

Mi lenne ha inkább szimplán beszélnél vele? Vagy ha simán rá akarsz hajtani akkor elhívod randira aztán sanyi.

2020. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem veszett ügy, ha 1 évvel későbbi szalagavatóra akarod meghívni. Főleg, hogy mi lámnyok szívesebben mennénk azzal a sráccal akivel éppen járunk.

Szerintem előbb ismerkedj meg vele, udvarolj, járjatok, és ha még együtt vagytok amikor lesz a szalagavató, akkor hívd meg.

Ha most hívod meg, csípőből elutasít-

2020. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé para ez az egész.

Akivel nem beszélek, nem is ismerem az ne kérjen ilyet. És ha nem szeret táncolni? Vagy nyilvánosan szerepelni? Ezért is vissza utasíthatja, attól függetlenül, hogy tetszenél neki. De nagyon para, főleg ismeretlenül. Gondolhatja akár szivatásnak is.

Nem is tudom, hogy jutott ilyesmi az eszedbe, hogy ez de jó technika.

2020. febr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak arra hajtasz, hogy ez amiatt válik be, mert nem illik vissza utasítani, akkor inkább próbáld ki ezt írd egy papíra és add oda neki:

"Szia,

Eljönnél velem randizni? Ha igen, akkor csak mosolyogj, ha nem csinálj egy hátraszaltót."

2020. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Uccsó, ezen jót röhögtem köszi! :D

#2 Azért kéne most megkérnem, mert jövőre lehetséges, hogy vki belopja előlem :P

2020. febr. 5. 08:34
 7/13 A kérdező kommentje:

3# Ezt mondom, hogy előtte még kialakítok vele egy nagyon jó kapcsolatot.


4# Nyugi, tudom, hogy szeret táncolni :)

2020. febr. 5. 08:35
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha elhívod randizni és összejöttök, nem fogják jövőre "ellopni előled". Senki nem keres keringő partnert egy évvel hamarabb.

De tegyük fel azt csinálod amit mondtál. Odamész, hogy lenne e a partnered és igent mond. Hogyan tovább? Csak elhívnád randizni, nem? Akkor miért nem lehet ezzel kezdeni?

2020. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk az utolsó pillanatban (tehát a próbák előtt) kérdezte meg a tanár hogy ki kivel akar táncolni és 2 páron kívül senki sem tudta :D Én is azt hittem hogy majd mindenki lebeszéli már 2 évvel korábban, de nem.


Szerintem is felesleges ezzel indítani, miért pont ő? Ennyi erővel tényleg randira is hívhatnád, szerintem az korrektebb lenne.

2020. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Jó a taktikád, nyugi. Nem azért, mert jövőre veled fog táncolni, hanem azért, mert este, amikor lefekszik, és eszébe jutnak az aznap történtek, te is ott leszel a képben. Elidőz majd az emlékednél, kicsit talán ki is színezi, elgondolkodik, hogy vajon mit is akarsz tőle. Ezek az esti ábrándozások visznek majd közel hozzá, nem az, ha most ajtóstul a házba rontva, randira hívod.
2020. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!