Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok az egyetlen aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki teljesen feleslegesnek gondolja? 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal amikor írkálunk egymássnak akkor nagyon ritkán szoktam csak sziveketek kuldozgetn. Mert szerintem nem attól függ hogy szeretem-e. De a barátnőim mindig szóvá teszik hogy milyen kapcsolat ez hogy nem küldünk egymásnak minden üzenet végére szívet. Meg ugyanilyen az hogy ha egyikünk kiposztol egy képet soha nem szoktunk oda kommentelő olyat hogy jajj manókám meg életem értelme. A lányok szerintem ez nem normális. De amikor együtt vagyunk akkor nyilván kimutatjuk egymásnak de szerintem nem ettől függ.

Ti hogyan gondoljatok én vagyok ezzel egyedül?


2020. febr. 5. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van. Sőt tovább megyek, nem is az üzengetés a jó kommunikációs forma. Személyesen kéne inkább beszélni. Ott végképp nincs ilyesmi.
2020. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen énis így gondolom és a barátom is. Csak a lányok annyit mondták hogy elbizonytalanodtam
2020. febr. 5. 10:07
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Te csinálod jól, a barátnőid meg egy 10 éves értelmi szintjén vannak kb, ha ezt ők komolyan gondolják.
2020. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon jól látod, inkább a barátnőid fejében van valami kis zavar.
2020. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Én sem szoktam, soha. Semmi értelme, alapból nem szeretek neten beszélgetni sokat. Annyit beszélünk meg neten, hogy mikor találkozunk és kész.
2020. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkitől, mi is úgy vagyunk vele hogyha nem is tudunk találkozni akkor is felhívjuk egymást. Megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ezen a véleményen!
2020. febr. 5. 11:30
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látod. Nem ebben nyilvánul meg hogy mennyire szeretitek egymást.
2020. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

En is ugyanigy gondolom es szerintem ez is lenne a normlis. A szeretetet nyilvan nem az interneten kell kimutatni. Ertem en hogy egyszer odakommentel a kep ala hogy "edesem, cuncimokuskam, manocskam..stb" de hogy egyfolytaban minden kep ala...nekem mar nagyon sok lenne

19L

2020. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Majd a barátnőid is felnőnek agyilag egyszer, remélhetőleg.
2020. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Aki viszont nem küld soha sem a párjának sziveket és egyéb egyszerü szeretet jelzö ikonokat annál nincs is igazán szerelem, vagy iszonyatosan fél kimutatni a másiknak.


Èn már 40 éves leszek, de 15 év kapcsolat/házasság és gyerekek után is szoktunk a férjemmel egymásnak sziveket küldeni. Nem mindig, de mikor egy olyan üzenetet váltunk amiben ott az érzelem akkor egyszerüen oda illik egy szivecske is. Habár ha totál idegesen írok neki akkor én teszek utánna egy mérges, ideges ikont is...


DE mikor a volt férjemmel már rossz volt a kapcsolatunk én is utáltam minden ilyen féle dolgot. Most már tudom, azért mert utáltam volna olyat küldeni ami nem is szívböl jön.


Kérdezö. Ha más érzelmet kimutató dolgot küldesz a párodnak, akkor elkellene gondolkodni, hogy miért éppen a szerelmet kimutatót nem küldöd neki...


Facen mi sem írunk egymás posztjához, habár mi igazán posztolni sem szoktunk...

2020. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!