Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy ezek után nálam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ezek után nálam a labda, de ez nagyon váratlan volt, és ennyire sosem voltam még szerelmes. Mit tegyek? Hogy kell egy romantikus lánnyal éreztetni hogy én is szeretem?

Figyelt kérdés
Röviden a történet: van egy lány akivel nagyon jó baràtok voltunk de szerintem mind a ketten éreztük hogy ebben több van. Egy gyönyörű, aranyos (alacsony), kedves, odaadó, figyelmes, elfogadó (és még sorolhatnám) lány. Aki egyépként nagyon romantikus is. Minden porcikájával és berső értékével (hibáival) szeretem. Most 3 hónapra elutazott Romániába a a családjához. Ma délután mentem érte a vonathoz mert megkért hogy menjek érte. Ahogy megláttam azonnal újra beleszerettem. Oda sétált hozzám nem is köszönt csak ezt mondta: elképzelni nem tudod mennyire hiányoztál, és megcsókolt (első csókunk volt együtt, de mind a ketten csókolóztunk már) na én ott teljesen kikészültem, elkezdtünk egy kávézó felé sétálni, mire odaértünk nagyjából feldolgoztam a dolgot. Meghívtam egy kávéra, aztán hazakísértem de kb végig csak ő mesélt. Most mit tegyek? Nagyon becsülöm hogy ilyen bátor volt, nekem nem ment volna. Szerintetek is cuki és nagy dolog ez, vagy csak én gondolom így?

2020. febr. 7. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Ez a 21. Század. A csúnyák bőgnek itt mega gyávák, hogy hű hoyg s mint ti legalább tudtok mit kezdeni egymással, bátor csajszi és nem az első voltál neki igy elég rutinos. Te pedig egy gyáva töketlen srác vagy... Egyszerűen kövi kávénál mondd el neki mit érzel simán csak amit őszintén érzel, hogy ő is hiányzott neked, és hogy mindíg rágondolsz és neked is nagyon nagyon hiányzott mindezt úgy add be neki, hogy megfogod a két kezét és a szemébe nézel. Ha romantikus, ha nem ezt a nők mindíg bekajálják, utána olyan estében lesz részed, mailyenben még soha sem volt ;)
2020. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nem most azonnal szexet akarok! Hanem fokozatosan haladni arra felé, de csak miután kapcsolat lesz. Hiszen ő szűz, mert egy sràcnak sem hagyta még hogy elvegye, tehét nem az első este fekszünk le.... kedves #1
2020. febr. 7. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Nőj már fel! A Szex kapcsolatok része, amúgy minden tisteletem a tied, előbb utobb eljutottok odam,pláne ha már smaci is volt. Lényeg, hogy legyél tökös, mondd el neki, amit őszintén érzel küzdj érte és tartsd mega scajt! És vegyél egy kocsit, merta vonatozás hatalmas kataszrófa!
2020. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok még jogsim sincs, és szerintem a vonatozás nem katasztrófa csak a városi belek nem bírják... egyéként persze tudom hogy egy kapcsolat része a szex de nem ugyan az az első csók után pár nappal lefeküdni, mint mikor már kialakult érzelmi kötődés és bizalom
2020. febr. 7. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Következő találkozáskor csókold meg te, és fogd meg a kezét, ha sétáltok. Holnap kérj tőle randit.
2020. febr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legyel továbbra is figyelmes vele, udvarias, kezeld nőként. Érdekeljen amit mond, próbálj vele minél többet beszélgetni, kisebb dolgokkal kedveskedni. Pl amit tettél h kimentel elé az is annak számít. Illetve minél előbb hívd randira. Sok sikert! 🤞 25/N
2020. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!