Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon részletezném,hisz nem olyan fontos.Van egy fiú kit kb 5 hónapja ismertem meg külön órák által.Nagyon tetszett s öszintén szólva tudtam hogy én is tetszek neki.Írogattunk párszor aztán abba maradt,nagyon fajt ez nekem.Tudom hülyeség felejtsem hisz kapok biztos mást elöbb-utobb hisz még ráérek de 3 hónapja nem tudom verni ki a fejemből.Szerintem nem is vagyok belé szerelmes csak a visszautasítássá fáj mert nem szoktam még hozzá.De hogy tudnám elfelejteni,de úgy tényleg hogy ne jusson eszembe s ha meghallom a névét ne kezdjen el örülten dobogni a szívem?

2020. febr. 9. 12:19
 1/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Ha csak nem leszel hirtelen nagyon szerelmes, az időn kívül más nem fog segíteni. Kereshetsz új hobbit, lehetsz barátokkal többet, kipróbálhatsz új dolgokat, de igazság szerint tényleg az idő fog segíteni.
2020. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vágd ki a szíved...
2020. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Haha,talán tényleg jó lenne🔪
2020. febr. 9. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem írsz neki? Miért adod fel?
2020. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
többször próbálkoztam hogy reagálok a sztoriára instagramon de csak ezy két mondatos beszelgetés lett belőle
2020. febr. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!