Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ciki ha egy lány kezdeményez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ciki szerintetek ha a lány kezdeményez?
2020. febr. 9. 12:35
 1/9 Stark2000 ***** válasza:
92%
Dehogy ciki.
2020. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg lány van aki kezdeményez.

Nem te lennél az első.

2020. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
72%
Manapság sajnos már csak a lányok kezdeményeznek amúgy is...
2020. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy lány kezdeményező. Sokat elárul a személyiségéről. Meg gyakran el lehet velük kerülni az ilyen kínos dolgokat, mint mikor kérdezi az ember, hogy hova menjünk?, mit szeretnél enni?, mihez lenne kedved?, milyen filmet nézzünk?

Majd erre a válasz "nem tudom" mikor kezdeményezőbb lánnyal vagyok nincs ilyen, nem fél megosztani a saját gondolatait, nekem meg ez kell. Hogy ne az legyen már, hogy mindíg mindent én mondok. Nem szeretek mindíg mindent irányítani. Valahogy olyan érzés, mintha az élet minden területén rá eröltetném az akaratomat, nekem meg ez kellemetlen. De meg se lehet beszélni, mert hiába szól az ember, ha utána se mond semmit a lány csak bólogat.

2020. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

#4

+1

2020. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. febr. 9. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem gáz.😄
2020. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:

25 év alatt nem. Felette meg legyen annyi méltóságod, hogy nem mész a pasik után, nem neked kell őket meghódítani, hanem fordítva. De a legjobb szerintem az, ha nincs konkrét kezdeményezés, csak alakul magától.


4.: Attól, hogy egy lány nem kezdeményező, még lehet saját véleménye. Én sem vagyok kezdeményező, de ha egy adott kérdésre elmondhatom, hogy pillanatnyilag mit akarok, akkor nem fogom húzni a számat, hogy "neeeem tudooooom", hogy aztán hisztizve vergődjek, hogy mindig az van, amit a másik akar. Ha olyan van, hogy nincs határozott elképzelésem, akkor is leszűkítem a kört. Pl. ha rendelni akarunk kaját, de nem tudjuk honnan és mit, akkor leszűkítem, hogy havy x üzletből az 1-est, vagy y-ból a 2-est. Onnantól a másiknak is megvan a lehetősége, hogy olyat válasszon, ami neki is jobban esne, mert ami van x helyen, nem biztos, hogy y helyen is van.

2020. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!