Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy ne égéssem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy ne égéssem le magam? Szerintetek mi állhat emögőtt?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban aki már régebb óta nagyon tetszik, sosem akartam neki elmondani mert félek hogy nagyon béna leszek. De ő folyton engem néz, meg valamiért harapdálja a száját. Folyton kérdezget hogy van-e barátom, tetszik-e valaki meg hogy szeretem-e a valentín napot. Meg egyre hallottam hogy rólam beszél egy srácnak a büfében, hogy milyen cuki a mosolyom, meg milyen szép a szemem. Táborban előszeretettel ölelgetett, meg ilyesmi. Ma megkért hogy néhány tárgyból segítsek neki tanulni, és tuti nagyon jól tudnánk együtt szórakozni *tartott egy kis szünetet* mármint tanulás közben. Még nem mondtam semmit, szerintetek mit egyek? Miért csinálja ezt? Mi lesz ha elbénázod valamit?

2020. febr. 10. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:

* egyszer

* tegyek

2020. febr. 10. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ti nagyon butak vagytok... egyikőtök sem mer kezdemenyezni meg is érdemlitek h szenvedtek.. én minimum elhivnam vhova és megmondanam h bejon...
2020. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ő próbálna csak én vagyok ehhez túl félős?
2020. febr. 10. 19:59
 4/6 Stark2000 ***** válasza:
Próbál tapintatos lenni (valamilyen szinten..), neked csak pozitívan kell reagálnod a közeledésére, ő ebből venni fogja, hogy nyitott vagy felé.
2020. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 October15 ***** válasza:
100%

WTF...

A "folyton engem néz"-en és a "harapdálja a száját"-on kívül melyik nem mocskosul egyértelmű? XD

2020. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 October15 ***** válasza:
Segítek: Ha egy pasi egy csaj szeméről meg a mosolyáról magyaráz teszem azt a combja meg a feneke helyett akkor már régen nem "tetszés"-ről beszélünk. XD Főleg nem középsuliban.
2020. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!