Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez azt jelenti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti hogy tetszés neki? Hogy kell fiuként kezdeményezni? Hova vigyem randira?

Figyelt kérdés
Adott egy gyönyörű, picit félénkebb lány. Mikor meglát mindig “felcsillan a szeme” és cukin rám mosolyog. Minden reggel ölelkezni szoktunk üdvözlésül, meg délután is úgy búcsúzunk el. Minden bolondozásban benne van, nagyon sokat nevetünk együtt suli után is. Csomó fotóm és videóm van róla amin nagyon vicces és cuki. Szeret beszélgetni velem sokmindenről, meg hogyha megkérdezem hogy xy emberekkel meg velem van-e kedve elmenni valahova mindig igent mond. Ő is nagyon spontán, mint én. De nem tudom hogy a romantika iránti vágyait hogy elégíthatem ki. Szerintem én beleszerettem vagyis azt hiszem, de nem tudom ő mit érez. Ötletek, segítség?

2020. febr. 10. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan vannak fitóid róla?
2020. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*fotóid
2020. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem tetszés neki.
2020. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 hát amik barátikiruccanásokon, és bulikon készül róla/rólunk/ róluk az én telómmal azok. Meg amiket csinálok róla, nem nagy cucc...
2020. febr. 10. 20:39
 5/7 anonim válasza:
49%
Szerintem ha meg ölel akkor biztos hogy be jössz neki
2020. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeritnem tetszel neki, nyugodtan hívd el őt egy randira.
2020. febr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De nem tudom hogy a romantika iránti vágyait hogy elégíthatem ki."


Hát ő... khm... hallgass az ösztöneidre.

2020. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!