Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti milyen apróságnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen apróságnak örülnétek amivel random meglepne a barátnőtök egyik talin?

Figyelt kérdés

Sziasztook a barátom sokszor fizeti a programjainkat ami miatt rendesen rosszul érzem magam és hiába mondom neki h felezzünk legalább vagy h en is had adjak bele de nem hagyja...

Ezert gondoltam h ezt az egészet kis apró ajándékokkal kis meglepikkel viszonoznám

Na mivel meg friss a kapcsolat igy kerdesem h mi az aminek igy őszintén örülnétek fiuk?

Nem valentin napra gondolok it hanem bármi talinál

Előre is koszonoom!!:))



2020. febr. 11. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én egy olcsóbb gyűrűnek nagyon örülnék.
2020. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy üveg sör, whisky, vaalmi kis cuki karkötő, kávé energiaital amit szert, csoki ha szereti, egy bögre amin szív van,parfüm...
2020. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Uhh energiaital tényleg jöhetne nekem is :D

Valamilyen csoki esetleg, ilyesmi. Én inkább valami kajának / innivalónak örülnék, tehát nekem pl. bögre nem kellene mert van rengeteg bögrém amúgy is itthon. Vagy egyszeri alkalommal esetleg, de ha minden talinál akarsz neki adni valamit, akkor ne ilyesmiket adj, mert a 10. tali után nem fog elférni a sok cucctól otthon :D

Ha szeret valamilyen együttest, akár koncerjeggyel is meglepheted, arra nem tudja utólag mondani hogy ne fizesd ki.

2020. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem minden talinál szeretném csak igy néha néha meglepetésként

A koncert jegy amugy jo otleet koszonoom!

Johetnek meg ha vannak otleteiteek!;)))

2020. febr. 11. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"milyen apróságnak örülnétek amivel random meglepne a barátnőtök egyik talin?"


Hogy létezik.

2020. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csoki-energia ital.

Csipsz-cider.

Esetleg valami fiús programot fizess te,amire meghívod.

2020. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!