Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok hogy jobb ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy jobb ha egy fiú oda megy egy lányhoz és elmondja hogy mit érez vagy hogy csak sejteti vele hogy mit érez és aztán mondja el?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy jobb ha előszőr még nem mondja el. Elején csak sejteti, flörtöl, bókol meg ilyenek. Aztán elmondja, vagy elhív randira és a randin mondja el.
2020. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy,hogy először csak megismeri valamilyen szinten,úgy alapból(hogy azért ne legjobb barátok,de közelebbi ismerősök legyenek. Aztán flörtölni vele,elcsábítani és ha a másik is vevő rá és belemegy,akkor komolyabban udvarolni neki,felszedni.

De úgy simán kimondani nem jó ötlet. Mert van,hogy ilyen esetben nem lesz semmi a dologból,és elriasztja a másikat,a kedves ismerkedést meg senki nem fogja visszautasítani

2020. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az eleinte jó ha sejteti a pasi és udvarol. Meg flörtölés is rendben van ilyen téren.

De! Az sem jó ha ez túl sokáig folytatódik. Én így jártam, sejtette a pasi személyesen és 1 - 2x messengeren is. Aztán téli szünetben épp hogy csak írt..a szünet után megint kezdte volna a flörtölést. Kb 1,5 - 2 hónap után meguntam és hagytam a pasit.


1 hónap után vedd a bátorságot és hivd el randira. Ne hogy késő legyen. :)

2020. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!