Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ilyenkor újra megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy lány aki gyönyörű, érdekes, különleges és szerintem beleszerettem. Megkérdeztem hogy van-e kedve velem randija jönni?! Nemmel felelt, indokolta is de lényegében annyi hogy elmondta szerinte miért nem működne köztük. Volt egy ilyen mondata ami adott egy pici reményt: “ Hidd el ha a szívemre hallgatok viszonzom az érzéseidet, de tudom hogy hosszútávon ez nem fog működni és valamelyikünk rosszul fogja érezni magát, sajnálom!”


Most valentín nap alkalmából van egy láda a suliban amibe lehet bárkinek írni levelet. Szeretnék neki írni egyet, csak érdemes megpróbálni? Ha igen mit írjak? 16F



#randi #lány #szerelem #második próbálkozás
2020. febr. 12. 23:03
 1/6 A kérdező kommentje:

*randira


Egyépként egy felettébb érzékeny, törékeny, romantikus és könnyen meghatható lány, csak ezt nem mutatja

2020. febr. 12. 23:14
 2/6 Stark2000 ***** válasza:
100%

2 lehetőséget látok.


1. A tudtára adod, hogy te már pedig szeretnéd őt megismerni, és megpróbálod valahogy meggyőzni, hogy megérné a kockázatot a dolog.


2. Hagyod a francba, és rá se nézel, megőrizve a méltóságod.


Nem mellesleg elég gyáva indokkal állt elő. Ha jobban ismer téged még azt mondom oké, egyébként meg:

Rengeteget fogtok még csalódni az életben, valószínű ha mással jön össze később, nem vele fogja leélni a hátralévő életét, már pedig akkor csalódni fog. Szinte elkerülhetetlen, hogy egy kapcsolat végeztével ne érezze magát rosszul az egyik fél, ez szánalmas és gyáva kifogás volt szerintem, nem mellesleg eléggé lekoptatós érzésem van ezzel kapcsolatban. Én inkább azt mondanám, hogy hagyd a francba. Megpróbálhatod elmagyarázni az éretlen fejecskéjének ezeket a dolgokat, mert igazság szerint még csak most tapasztaljátok ki ezeket a dolgokat, csak nehogy fordítva süljön el, és távolabb lökjed magadtól.

2020. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elég jó barátok vagyunk de van amiben igaza van pl:

- ő nem szereti a nagy bulikat, nagy baráti társaságokat. Ő inkább az a “bekuckózom a barátnőimmel” típus

- nagyon különböző a humorunk, és vannak olyan vicceim amiket nem ért/ vagy szimplán nem szeret

- ő annyiban rosszkislány hogy rockot hallgat meg ilyesmi, de amúgy a suliban példás magatartás, példás szorgalom, jó tanuló, verseny sprtoló — minden tanár imádja! Én utálok tanulni, nem vagyok túl jó tanuló és a magatartások koránt sem példás, a szorgalmát meg hagyjuk is

- ő művész típus, jó nyelvekben, töriben, magyarban, természettudományokban, matekban, kb mindenben

- alig iszik és 1x láttam cigizni, akkor nagyon ki volt borulva

Nálam ezek ha nem is mindennapi de rendszeresebb dolgok.


Most ennyi jutott eszembe

2020. febr. 12. 23:29
 4/6 Stark2000 ***** válasza:
87%
Így érthető. Más az élet stílusotok, valószínű nem tudja veled elképzelni. Hagyd, keress mást.
2020. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én nem mondom, hogy épp nem működhetne egy ilyen kapcsolat, de szerintem jobb lenne tiszteletben tartani a döntését, mert ezek a dolgok, amiket felsoroltál nagyon sok veszekedésnek lehetnek az alapja és csak rossz lenne mindkettőtöknek.
2020. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon finoman utasított vissza, talán nem is a legőszintébb módon. Annyira különböztök, hogy ez még félhosszú távon sem működne, úgyhogy hagyd.
2020. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!