Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan teszitek túl magatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan teszitek túl magatokat a viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy m isegített át titeket hasonló helyzeten mert akibe én belezúgtam most sajnos esélyem sincs nála viszont rossz szokásom hogy túltolom ezeket és teljesen belehabarodtam a lányba mert közbe jóba is vagyunk csak nem úgy. Jól esne pár tipp 18F

2020. febr. 13. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Idő.
2020. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ahogyan előttem lévő is írja, az idő. Hiszen mindig fogsz találni jobbat. Nincs, egyszerűen nem létezik 10/10. Nincs tökéletes. Mindenkiben más tetszik meg. Mindenki valamiért jobb.

Egyébként a legtöbb ember aki így érez ahogyan te, önbizalomhiányosak. Gondolom te is küzdessz ezzel a problémával.

Ezt pedig úgy tudod kiküszöbölni, ha mnél többet ismerkedsz. Így az esélyes lányok számát is megnöveled, a saját esélyeidet és az önbizalmadat is.

Próbálj meg leszólítani lányokat, persze ne ott kezdd, hanem csak szemezéssel.

Akartam indítani egy weboldalt ahol ilyen problémákon segítek kurzussal is, csak sajnos nem találtam rá elég érdeklődőt.

2020. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbál meg nem rá gondolni, találkozz sűrűbben a barátaiddal például. Keress okokat, hogy miért nem illetettek volna össze a lánnyal, hátha ez segít.

Miért gondolod, hogy nincs esélyed nála? Ő barátként tekint rád?

2020. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iszom egy sort és megyek csajozni
2020. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is csak az idő.
2020. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!