Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom ki a szakítást!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ki a szakítást!?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem a barátnőm. A következőket mondta: nagyon szeretlek, de nem úgy ahogy te engem, és úgy érzem, hogy a boldogságunk akadályozza egymást.

Aztán azt mondta talán ha 5-6 év múlva találkozunk akkor összejött volna.


Igen én is tudom, hogy az egész bullshit. Nem is nagyon érdekel a dolog, viszont egyszerűen nem vagyok képes kiszeretni belőle.

Egy iskolába járunk, a kapcsolat előtt 1 évig közeli barátok voltunk, és napi szinten többször is látom.

Sok közös barátunk van, így még furább a dolog. Nem tudom levenni róla a szemem, és amikor csak meglátom gyomoridegem van.

Az is baj ha kedves velem, az is baj ha nem. Attól is ideges vagyok ha tartom vele a kapcsolatot, attól is ha nem. Attól is ha rámír, attól is ha nem.

Attól is ha barátok vagyunk, attól is ha nem. És ebben az ambivalenciában ő természetesen egyre jobban elhidegül tőlem. És borzasztóan érzem magam emiatt. Olyan mintha elvesztettem volna egy részemet.


2020. febr. 14. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet könnyű. De mi ez a szar duma, hogy szeretlek de nem lehetünk egyutt? Xd hagyjon mar, dehogy szeret.. ha tenyleg szeretne egy percre nem tudna es nem is akarna abba belegondolni, hogy nelkuled legyen es szakitsatok. Nem szeret. En megprobalnek ugyanugy viselkedni, mint o, ha o leszar, hat te se kell annyira odalegyel erte kiveve, ha olyan sok idod van es amnyira unatkozol, hogy van arra idod, hogy elfogadd ezt az alszenteskedeset, hogy o szeret de nem most hanem 5 ev mulva :DDDD ok pls .. 5 ev mulva majd szeretne csak de mar szerencsere lesz egy olyan baratnod aki semmi penzert nem adna oda :D szerintem legyel a haverjaiddal, dumalgass, bulizz, csajozz es idovel halvanyodnak az erzesek + keress egy jo kis hobbit, hogy minel kevesebb idod legyen arra hogy eszedbejusson ez a kamudumas csaj :D nezz korul, lehet 1-2 lanynak tokre bejossz :D baratkozz
2020. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egy pillanatra azt hittem, hogy te vagy a volt barátom.:) Az eleje nagyon hasonlított, megijedtem. 1 hónapja szakítottam a barátommal, mert nem éreztem jól magamat a kapcsolatban. Másfél évig voltunk együtt, és nagyon szerettem. De nem állok készen egy kapcsolatra, és én is ugyanezt az 5-6éves dolgot mondtam neki. Nagyon sajnálom. Elmondom mit ne tegyél: ha vannak bizonyos dolgok, amik őt zavarták, azt semmiképp se csináld. Például az exem most azokkal a lányokkal lett jóban, akiket együtt utáltunk. Ők bántottak Őt, én pedig ott álltam mellette. Erre egyik héten megtudtam, hogy nagyon intim dolgokat kezdtek el megosztani egymással és most kb legjobb barátok. Újra összebarátkozott egy lánnyal, aki akkor és most is széjjelebb akar minket tolni. Tegnap konkrétan bejelentette a Fiú, hogy többé nem akar velem találkozni. Az volt a feltételem, hogy többé nem beszélünk. Eh nagyon-nagyon fáj. És tudom, hogy én hibáztam NAGYON sokat, de eszméletlenül fáj. Szóval ne hidd azt, hogy a volt barátnődnek nem fáj. Amit te tudsz csinálni az az, hogy kiengeded magadból. Pl most azzal, hogy írtad ezt a kérdést. Új barátokat szerzel, akiket ő nem ismer. Próbáld meg jól érezni magad, viszont nagyon sok én-időt tervezz be. Akár beszélhetsz szakemberrel is, ha nagyon gáz. Bár én ezt inkább Z tervnek ajánlom. A lényeg, hogy gondolj az út végére. Ahol minden jó lesz. Én is próbálkozom.:)

16/l

2020. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Ja hát nonszensz az egész, erre én is rájöttem. De nem hazudik, csak hülye...

#2 Elég aljas egy leányzóval van dolgom, ahogy nézem. Borzasztóan nehéz kiismerni, mert nem képes arra, hogy megnyíljon. Teljesen elzárkózó típus, főleg ha valaki változtatni akar rajta. Az az igazság, hogy már tényleg nem szeret, csak még behazudja magának mert fiatal, és azért mégis csak volt egy "jó évünk", szóval ha más nem az emlék kötelez, de tegnap ilyet mondott, hogy "Tudod jól, hogy nem esik nehezemre eliminálnom az embereket az életemből." Még nem egészen 2 hete azt írta, hogy "szignifikáns része vagyok az életének"


Na most akkor melyik?


Én meg itt fogok szenvedni a sajnálatos módon közvetlen közelében 2 hónapig. De akkor is a fejemben van, ha nem akarom. Akkor is ha csak negatívan gondolok rá. Akkor is OTT VAN. és rohadtul idegesítő.

2020. febr. 18. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 mi ez a duma, hogy 5 év múlva jó lenne? Mi lenne jó? Az hogy most csak kalandot akarsz és nem komoly kapcsolatot vagy nem értem? Megmagyaráznád, mert gondolom te vagy aki lepontozott :D?! 16 éves vagy, és sírsz itt, hogy hú de fáj az hogy TE szakítottál vele, de ő rá mer nézni másokra.. kislány, ha te nem becsülted meg, mert pasizhatnékod van és nem egy normális kapcsolatra vágysz azonnal akkor ne sírjon a szád utána, ha mással látod, mert nevetséges vagy :D még a tojáshéj az orrodon van de már szerelmi gondjaid vannak, mégis mitől? Tom és Jerry becsajozott? :DDD

Remélem is, hogy nem kapod vissza a srácot, mert a lány majd hátha jobban megbecsüli nem csak most, hanem 5 év múlva is :D + evidens hogy nem akar már veled haverkodni, ha xy lány vele van.. te se örülnél majd, ha a pasid bff lenne az exeivel :D

2020. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!