Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a megoldás ha az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha az egyik lánynak ugyan az tetszik aki nekem?

Figyelt kérdés

Tehát november óta tetszik nekem egy fiú.tok jóba voltunk míg be nem

kavart a barátnőm el kezdet ő is vele foglalkozni úgy hogy tudta hogy -nekem jön be és nem tálalunk meg oldást erre a helyzetre hogy most mind a ketten beken hagyjuk e vagy csak az egyikünk az lenne a megoldás ha mind a ketten hagyjuk de ő nem akarja esetlen valaki segítségét tud?


2020. febr. 14. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltatok-e, hogy esetleg az illetö fiú majd eldönti, NEKI ki tetszik jobban? EZ ugyanis nem a TI döntésetek, hanem az ÖVÉ!
2020. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt az az igazság, hogy vagy csak az egyikőtök, vagy mindketten szívtok.

Nézz más után, nem egy fiú létezik a világon. A barátnődet pedig engedd, had másszon rá.

EGyébként igaz, amit az első válaszoló írt. Úgyis a fiú dönt, nem ti, ha mindkettőtöknek bejön

2020. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Én is így voltam a legjobb barátommal, csak ugye fordított eset,kettőnknek tetszett ugyanaz a lány.

Az elején ment a rivalizálás,még majdnem le is 'karatéztam',de aztán hagytam, hogy menjen a töke után,csak annyit kértem tőle, hogy rendesen bánjon a lánnyal,ha már én visszaléptem.

A mi esetünkben azért tudtam engedni,mert tudtam,hogy neki nem fog összejönni és sokkal többet ért a barátságunk mint a lány(bocsánat a lányoktól).


Abban az esetben,ha a barátnőd ügyes(és önző is,ha félredob téged egy pasi miatt) akkor nagyon rossz lesz látni őket együtt,emellett a barátságotok is rá fog menni.


Első körben ki kellene deríteni,hogy érdeklődik-e valamelyikőtök iránt a srác és ha kicsit is a barátnőd felé billen a mérleg akkor hanyagolni a dolgot.

Ez az én véleményem, minden szituáció különböző,csak te ismered az összes tényezőt. Sokan nem fognak egyet érteni az álláspontommal,de próbáltam segíteni.

2020. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Thispain ***** válasza:
Azé a vadhús, aki előbb levadássza, így ha a barátnőd tudta, hogy tetszik neked a fiú, akkor innentől versenytársak vagytok. Természetesen a végén a fiú fogja eldönteni, hogy kit enged be a célba.
2020. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Petra meleged van megint, még írd ki a kamu történeteket 88898*-r.

Neked tetszett, de látom mai napig ezen lovagolsz.

2020. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Örülnék ha engem kihagynàl a te meleg történeteidből.

De legalább leirtad részben hogy bi vagy valójában

2020. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden hülye tudja hogy ide te írtad ki hogy "szerelmes" vagy a tanárodba , én meg ezen szórakoztam, te meg szépen hazudoztàl Beànak egy jót ő meg elhitte ennyi volt.
2020. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A történet filmekben hallhatók amiket én irogattam "régen" ezt elhitte majd feletted Beát ő meg elhitte
2020. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tessek? Utolsó 3 hozzászólás most ez így mi?

Többinek köszönöm.

2020. febr. 15. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!