Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rossz ház udvarára tévedtem. Vagyis a srácnak van barátnője. Néha úgy tűnik mintha érdeklődne irántam, de valószínűleg csak túlgondolom. Baráti szándékkal közeledik, nem pedig szerelmivel. Annyira nem látok bele a kapcsolatába, de elvileg eléggé stabil. Szóval felmerült bennem, hogy elfelejtem.

De van egy kis bibi, a srác az osztálytársam. És annyiszor, annyi mindenben az jön le nálam, hogy annyira tökéletes az a fiú és, hogy nagyon hasonlítunk, hogy az elfelejtési kurzusom gyakran csap át beleszeretési időszakba. Szóval hullámzanak az érzéseim iránta. És az osztályom nem a legjobb közösség, és igyekszem őket összerázni baromságokkal és általában ezzel vagyok elfoglalva suliban, persze a fél szemem mindig figyeli a kiszemeltem. De hétvégén nem tudom magam lekötni. Alapjáraton introvertált vagyok. És nagyon kevés barátom van. Úgymond igazi barátom. Most egy fél éve az egyik barátnőmmel össze is vesztem, valószínűleg soha többé nem fogunk beszélni. Jó tudom nem szabad ennyire pesszimistának lenni. De az igazság az, hogy nem is hiányzik. Szóval kevés barátom van és hétvégére nem nagyon szervezünk programokat. Így itthon maradok feltöltődni. Ami amúgy nagyon jó dolog és azt hiszem ez a hét legjobb része. De ilyenkor rengetegszer előjönnek az érzelmeim. Ilyen tök ijesztőek, hogy a fiút majd ennek és ennek is be akarom majd mutatni. Aztán meg rámjön az a roham, hogy barátnője van és valszeg 50 törpemalaccal fogok meghalni. Nyilván még itt a tanulás a hétvégére, de nem foglalja le teljesen ezt a két napot. Néha meg olyan érzés kerget, hogy meg tudom várni, még vége a kapcsolatának. Aztán meg jön azaz érzés, hogy mivel az osztálytársam így már valamilyen szinten ismer és ezek alapján tuti, hogy el tudná dönteni, hogy bejövök e neki. De nyilván kapcsolata van és nem gondolkozik ilyesmin csak a barátnőjén. És ez a gondolat olyan furán jön ki, vagyis nem csak körülöttem forog a világ. És nem fogja miattam otthagyni a barátnőjét. Meg ha ott is hagyná miattam, akkor meg az lenne a bajom, hogy mi van ha engem fog otthagyni? Szóval el is akarom felejteni meg nem is. Mégis mit csináljak? Szerintetek? És hogyan csináljam azt a valamit amit ti javasoltok?



2020. febr. 16. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, de minél előbb.
2020. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valahogyan jó lenne ha letudnád magadat foglalni hétvégén is. Ha nem szoktatok programokat szervezni a barátaiddal, akkor esetleg keress valami hobbit. Nyilván addig amíg barátnője van felejtős a dolog, bármennyire is tetszik.
2020. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ajjaj...szar ügy. Tudom milyen nehéz elvonni a figyelmünket arról aki bejön, de a te esetedben mégis muszáj lenne hisz azért mégsem kivánhatod a kapcsolatának végét. Átérzem helyzeted és igen én is kivántam már ilyet, de ez akkor is elég gonosz xd

Sztem a legbölcsebb ha megpróbálsz picit más srácok társaságában is körülnézni hátha akad akin megakad a szemed es segit elfelejtetni a foglalt pasit. Am pedig sosem tudni mit hoz a jövő... lehet, hogy a sors úgy hozza, hogy lesz még dolgod a sráccal. De semmiképpen se erre alapozz.


Mellesleg elég jól hangzik ez az 50 törpemalacos dolog is xd

2020. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
El se hiszem! Adott a srác jeleket. De most nagyon összezavart. Sajnos ha ide leírom ezeket a dolgokat, akkor tuti hogy magára ismer a fiú. Aki tudna rám szakítani egy kis időt, annak szívesen elmesélem privátban.
2020. márc. 15. 19:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!